PRO EKO, czyli w zgodzie z naturą. Warsztaty ekologiczne w Elblągu

sala nr 44 „Scena na Piętrze”, II piętro CSE "Światowid" mapa

sobota 10.09.2016

bezpłatny

ekologia

Własnoręcznie zrobione dodatki nie tylko cieszą oko, ale dają też dużo satysfakcji, a do tego są obecnie bardzo modne w aranżacji wnętrz. ŚWIATOWID zaprasza na niezwykłe warsztaty z tworzenia użytkowych drobiazgów w stylu ekologicznym.

Styl eko kocha akcje rękodzielnicze oraz szacunek do przedmiotów. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza całe rodziny na bezpłatne warsztaty, podczas których będzie można wykonać wazon lub pojemnik na drobiazgi przy użyciu sznurka, a także ozdobną kartkę na dowolną okoliczność.

– Chcemy pokazać, jak dać „drugie życie” różnym, pozornie bezużytecznym już rzeczom, a także jak wykorzystywać naturalne przedmioty, by stworzyć nowe – mówi Paula Załuska z działu edukacji kulturalnej. – Spotkanie ma także inspirować do własnych poszukiwań twórczych i wspólnego spędzania czasu, bo na warsztaty zapraszamy całe rodziny.

Warsztaty są bezpłatne. CSE „Światowid” zaprasza w sobotę 10 września w godzinach od 12 do 14.

– Tego dnia organizujemy także „Dzrwi otwarte” pracowni plastycznych i studia wokalnego – dodaje Teresa Miłoszewska, kierownik działu edukacji kulturalnej. –  Od godziny 11.00 do 13.00 będzie można odwiedzić pracownie, spotkać się z instruktorami, uzyskać szczegółowe informacje dotyczące realizowanych u nas zajęć plastycznych, ceramicznych i wokalnych. Dzieci zainteresowane rozwijaniem swoich wokalnych umiejętności będą mogły uczestniczyć w przesłuchaniach połączonych z naborem do dziecięcej grupy wokalnej.

Warsztaty pod hasłem „PRO EKO, czyli w zgodzie z naturą” odbędą się w sali nr 44 („Scena na Piętrze”, II piętro CSE „Światowid”).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
PRO EKO, czyli w zgodzie z naturą. Warsztaty ekologiczne w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:ekologiawarsztaty

Zobacz także