Premiera Tom i Jerry Show!

środa 24.02.2021 do niedziela 07.03.2021

Premiera Tom i Jerry Show!

Od wielu dekad Tom próbuje wymyślać nowe pułapki na Jerry’ego! Jego wyobraźnia nie zna granic, ale sprytna mysz zawsze znajduje sposób na przechytrzenie kota. Według dzieciaków to jedna z najbardziej cool kreskówek* emitowanych na kanale Boomerang. A już w marcu można wyczekiwać zupełnie nowych przygód tych bohaterów! Emisja codziennie o 16:00.

Nowy sezon, nowe przygody!

„Tom i Jerry Show” to nie tylko gonitwy głównych postaci. Wybierają się oni również na małe i duże wycieczki, dzięki którym poznają świat. Wyprawa do Wielkiego Kanionu? To dla nich pestka! Zwinne zwierzątka dotrą tam w jednym z premierowych odcinków i po raz pierwszy poznają prawdziwego kojota.

Nie obce są im też kulinarne perypetie. Jerry ma chętkę na słodycze – czy może być lepsze miejsce dla takiego łasucha niż piekarnia? Piekarze nie są zadowoleni z nowego mieszkańca i postanawiają zwrócić się o pomoc do Toma, który ma wykurzyć myszkę z norki. Jednak bohaterowie zjednoczą siły, kiedy… ich właściciele przejdą na dietę!

Konkurs i supergadżety

Z okazji wyjątkowej premiery, Boomerang przygotował konkurs dla najmłodszych wielbicieli serialu. Pytanie konkursowe brzmi: W co pobawiłbyś się ze swoimi ulubionymi bohaterami? Najbardziej kreatywne odpowiedzi otrzymają pakiet gadżetów z postaciami, a wśród nich m.in. kolorowy notatnik, butelkę na napój, naklejki i inne.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! W świecie szarego kota i brązowej myszki wiele rzeczy jest możliwych. Więcej informacji znajduje się na stronie konkursowej.

Zabawy z Tomem i Jerrym – dla młodszych i starszych

Mimo że mają już ponad 80 lat, Tom i Jerry nie tracą wigoru. Każdy odcinek przynosi nieznane wcześniej przygody, a kolejne pokolenia z radością śledzą poczynania bohaterów. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego sezonu! Premiera nowych odcinków 5 sezonu „Tom i Jerry Show” już w poniedziałek 1 marca o 16:00 na kanale Boomerang. Emisja codziennie na kanale Boomerang.

*Badanie przeprowadzone przez Warner Media. Grupa badawcza: rodzice i ich dzieci w wieku 4-7 lat. N=300, równa reprezentacja według wieku i płci.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkapolecamy