Premiera książki „Warren XIII i Wszystkowidzące oko”

sobota 24.11.2018 do sobota 08.12.2018

Premiera książki "Warren XIII i Wszystkowidzące oko"

Opuszczony (prawie) hotel! Zaginiony (nie do końca) skarb! I on – ciekawski i pedantyczny Warren XIII, dziedzic całego tego bałaganu. W tych nielicznych momentach, kiedy nie sprząta, stara się rozwikłać rodzinne tajemnice, które – jak na złość – dwoją się i troją w oczach!

Jakie zakamarki kryje posiadłość Warrenów? Kim tak naprawdę jest złośliwa ciotka (o upiornym imieniu Anakonda), która co i rusz rzuca kłody pod nogi? I, co najważniejsze, gdzie się podziewa wszystkowidzące oko? Czy naprawdę istnieje?

Z dumą przedstawiamy pierwszy tom nowego cyklu od Wydawnictwa Tadam. „Warren XIII i wszystkowidzące oko”, to przygodowa i niepozbawiona dreszczyku opowieść dla dzieci, które uwielbiają śledzić i rozwiązywać zagadki detektywistyczne! Przepięknie zilustrowany czarno-biało-czerwony świat Warrena, niesamowite wynalazki i pełni polotu bohaterowie – to wszystko działa jak klucz do nakręcania dziecięcej wyobraźni*.

*Potwierdzamy empirycznie, że dorośli czytelnicy również dali się nakręcić!

Baner 77

Poznajcie Warrena Trzynastego. Jest recepcjonistą, służącym, dozorcą i chłopcem na posyłki w jednym w wiekowym hotelu swojej rodziny. To przedziwna, tajemnicza konstrukcja, pełna krętych korytarzy i zagadkowych pokoi. A do tego może skrywać w sobie magiczny skarb znany jako Wszystko-Widzące-Oko.

Ale jeśli Warren ma odnaleźć ów skarb, musi najpierw rozwiązać parę innych łamigłówek: co to za dziwny stwór czai się w kotłowni? Kim jest widmowa dziewczyna, która przemierza ogrodowy labirynt? I dlaczego jedyny gość hotelowy jest cały owinięty bandażami?

„Warren the 13th” to nietypowa powieść middle grade pełna zagadek, sekretnych kodów, wstrząsających wynalazków i intrygujących rysunków.

Książka została sprzedana do 18 krajów! Ostatnio do Rumunii, wcześniej do Bułgarii, Czech, Estonii, Francji, Niemiec, Grecji, Wloch, Korei, Brazylii, Serbii, Słowacji, Ameryki Południowej (hiszpański), Tajlandii, Turcji oraz na Węgry, Litwę i język perski.

Wydawcą jest znany z nietypowych pomysłów Quirk Books, który wymyślił też „Osobliwy dom Pani Peregrine”.

„Warren XIII Wszystkowidzące oko”

tekst: Tania del Rio

Ilustracje: Will Staehle

kategoria wiekowa: 8+

ISBN: 978-83-951480-6-4

Warszawa 2018

data premiery: 18 Listopad 2018 

format: 196 mm x 222 mm

oprawa: Twarda224 stron

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo dla dzieci i młodzieży Tadam w Warszawie

Wydawnictwo TADAM

Wydawnictwo TADAM powstało z myślą o młodych czytelnikach. Staramy się tworzyć książki o tym, co jest istotne dla dzieci i młodzieży. Książki, które objaśniają dzieciom skomplikowane zagadnienia otaczającego świata i rozwijają ważne umiejętności. Istotna jest …

Więcej

Adres:

ul. Wielicka 42 lok. 70
02-657 Warszawa


Kontakt:

+48 693-156-818
monika.karmaza@wydawnictwo-tadam.pl
http://wydawnictwo-tadam.pl
facebook

Zobacz także