Premiera książki: Bobcio i mecz żużlowy

środa 01.09.2021 do środa 15.09.2021

Premiera książki: Bobcio i mecz żużlowy

30.08.2021 miała swoją premierę pierwsza książka o żużlu dla dzieci – „Bobcio i mecz żużlowy” autorstwa Marty Magdańskiej. Jest to debiut literacki autorki. Tytuł wydaje poznańskie Wydawnictwo Nowa Baśń. Ideą stojącą za premierą jest szerzenie pasji do żużla wśród najmłodszych czytelników. Autorka pierwotnie napisała książkę dla swojego syna, który nazywany jest przez rodzinę Bobciem i tak jak główny bohater książki, od najmłodszych lat jest wielkim fanem tego sportu.

Książka opowiada o chłopcu, którego największym marzeniem jest zobaczenie meczu żużlowego na żywo. Dotychczas, kiedy tylko rozpoczynała się transmisja telewizyjna, Bobcio zasiadał przed ekranem i wyobrażał sobie, że siedząc na swoim małym rowerze, bierze udział w zawodach. Pewnego dnia marzenie chłopca się spełnia i udaje się on na stadion, aby obejrzeć najprawdziwszy mecz.

Książka to idealny prezent dla dzieci, które wyrażają zainteresowanie sportem i motoryzacją. „Bobcio i mecz żużlowy” do kupienia w księgarni internetowej wydawnictwa pod adresem:

https://ksiegarnianowabasn.com/pl/p/Bobcio-i-mecz-zuzlowy/265

Stron: 34
Format: 200×230
Wydanie: I
Oprawa: twarda

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie