Weleda
Weleda Baby

Premiera cyklu Rozmowy BAJdzo ważne w Teatrze Baj

online
🗺
📅 środa 01.09.2021 do niedziela 05.09.2021
Premiera cyklu Rozmowy BAJdzo ważne w Teatrze Baj
31 sierpnia 2021 roku Teatr Baj rozpoczął emisję autorskiego cyklu filmowego, którego bohaterami są Daria i Darek. Lalkowe rodzeństwo ze świata Ludzieńków, stworzonego przez Dariusza Twardocha i namalowanego w odnowionych wnętrzach siedziby teatru przy Jagiellońskiej 28 w Warszawie.

Wyjątkowy cykl przygotowano z myślą o dzieciach i widowni familijnej. Pierwszy odcinek to podróż po wnętrzach Teatru i spotkania z BAJowym zespołem aktorskim. Ludzieńki odwiedzają pomieszczenia związane z codziennym funkcjonowaniem najstarszego teatru lalkowego dla dzieci w Polsce. W trakcie wielu spotkań i rozmów dowiedzą się jak wygląda przygotowanie spektaklu i poznają lalki z różnych przedstawień, ale przede wszystkim nie zapomną o dobrej zabawie. Muzykalne i radosne rodzeństwo wiele razy zaskoczy nie tylko aktorów, ale nawet samą Dyrekcję Teatru. Bohaterowie trafią na widownię dużej sceny, zwiedzą Galerię Lalek, zajrzą do garderoby aktorskiej, zrobią zamieszanie w pracowni krawieckiej, czy znajdą czas na pouczającą wizytę w stolarni. W kolejnych odcinkach rozmówcami Darii i Darka będą specjaliści z różnych dziedzin, osoby znane i lubiane również przez starsze pokolenie Bajowych widzów.

Kolejne odcinki cyklu publikowane będą co dwa tygodnie na stronie www.teatrbaj.pl, kanale YouTube i profilu Facebook Teatru.

740 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent