Prawdziwa cyrkowa magia, czyli kolejny weekend wrażeń w Julinek Park

Julinek Park mapa

sobota 02.07.2022 do niedziela 03.07.2022

Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!

Gotowi na to, żeby zanurzyć się w głębię oceanu podczas wyjątkowego powietrznego występu? Już w najbliższy weekend w Julinku, oprócz emocji artystycznych, nie zabraknie innych atrakcji, na czele ze świeżo otwartym Parkiem Wodnym!

Dajcie się porwać w wir dynamicznego pokazu na kole, odetchnijcie wśród falujących błękitnych szarf oraz zachwyćcie się niezwykłym tańcem w sieci! Bogactwo, tajemnica i potęga oceanu to temat przewodni wyjątkowego show, które już w najbliższy weekend zostanie zaprezentowane w Julinek Parku przez Aerial Dance Studio.

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

W spektaklu, który zaprezentowany zostanie w Julinku, udział wezmą: Magdalena Sztencel, Agnieszka Żukowska, Karolina Midura oraz Hanna Midura.

HARMONOGRAM 2-3 LIPCA

12:00 – Taniec w powietrzu – MAŁA SCENA

14:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA

16:00 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA

13:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA

17:30 – „Głębia oceanu” – AERIAL DANCE STUDIO – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Zupełną nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

~ai-224e6132-681e-4ed5-bece-bc17fb464a94_
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Park Rozrywki Julinek logo

Park Rozrywki Julinek

Julinek Park to niezwykłe miejsce o bogatej i barwnej historii. Po wojnie powstała tu baza cyrkowa, słynna w całej Europie. Wszelkiej narodowości artyści cyrkowi, przyjeżdżali tu by doskonalić umiejętności i szykować występy na następny sezon. …

Więcej

Adres:

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy


Kontakt:

+48 22 611 61 09
kontakt@julinek.com.pl
https://www.julinek.com.pl/
facebook