Pracownia Uruchamiania Czujności, czyli nowy projekt edukacyjny w Teatrze Guliwer

Teatr Lalek Guliwer ul. Różana 16 mapa

środa 27.10.2021

Pracownia Uruchamiania Czujności, czyli nowy projekt edukacyjny w Teatrze Guliwer

W Teatrze Lalek Guliwer rusza 27 października nowy projekt edukacyjny – Pracownia Uruchamiania Czujności.
Jest to cykl sześciu spotkań o charakterze warsztatowo-wykładowym, podczas których zaproszeni specjaliści_stki podzielą się swoją filozofią pracy w projektach twórczych dla dzieci i młodzieży. Spotkania skierowane są do nauczycieli_lek, animatorów_ek, edukatorów_ek i zakładają rozwój kompetencji wypływających z idei budowania demokratycznych sytuacji twórczych.

Spotkania będą miały charakter inspiracyjno-praktyczny. Wśród zaproszonych gości, którzy będą brali udział w spotkaniach są: artystka wizualna i reżyserka Jaśmina Wójcik, pedagożka teatru Anna Rochowska, pedagog teatru, muzyk i performer Sebastian Świąder, współzałożycielka i redaktorka naczelna Wydawnictwa Wytwórnia Magda Kłos – Podsiadło oraz pedagożka teatru i dramaturżka Dorota Kowalkowska. Spotkania poprowadzi pedagog teatru Jakub Drzastwa.

W ramach warsztatów powstanie „Alfabet Czujności” (w wersji elektronicznej), który będzie zbiorem zjawisk, terminów i podpowiedzi do aktualizowania swojej czujności w obszarze twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą.
Do udziału w projekcie można zgłaszać się drogą mailową poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego dostępnego na stronie Teatru  www.teatrguliwer.pl. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie