Poznaję liczby, Poznaję litery – karty obrazkowe i książki

czwartek 08.03.2018 do czwartek 22.03.2018

Poznaję liczby - Karty obrazkowe i książki

Poznaję Liczby
Książka + 35 kart obrazkowych
Wciągające zabawy rozwijające myślenie logiczne i kolorowe karty, które zachęcą dzieci do liczenia!

Karty obrazkowe i książka to doskonały sposób na poznanie matematyki. Ile to jest? Jaka to cyferka? Zestaw pomaga odpowiedzieć na te najczęściej zadawane pytania, poznać, a następnie utrwalić liczby, żeby na późniejszym etapie przejść do wykonywania pierwszych działań matematycznych. Pakiet obejmuje liczby od 1 do 10, każda z nich została zilustrowana barwnymi rysunkami. Dzięki temu dziecko może samodzielnie lub przy pomocy rodzica uczyć się liczb, a także dodawania, odejmowania i porównywania.

Możliwości korzystania z kart i książki jest wiele!
Dzieci poznają liczby, przeliczają elementy znajdujące się na kartach i rozwiązują zagadki logiczne zaproponowane w książce. Mogą wyszukiwać elementy w najbliższym otoczeniu, przeliczać je i wskazywać ich liczbę na odpowiedniej karcie. Opcji jest wiele – każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie!

Zestaw składający się z książeczki oraz kart przeznaczony dla dzieci od 3 lat to doskonałe wsparcie w nauce liczb.

Karty z literami i obrazkami – poznawanie przez odkrywanie! Zestaw 35 kart obrazkowych można wykorzystać na wiele sposobów i w wielu miejscach: w domu, w podróży, na plaży czy na biwaku. Wyszukiwanie i przeliczanie elementów z obrazków w najbliższym otoczeniu sprawi dzieciom wiele radości. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a realistyczne fotografie to sposób na zainteresowanie matematyką i naukę przez zabawę!

Poznaję litery - Karty obrazkowe i książki

Poznaję Litery
Książka + 35 kart obrazkowych

Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka

Dzieci charakteryzuje naturalna ciekawość otaczającego świata, na każdym kroku pytają: co tu jest napisane? Co to znaczy? Dlaczego?
Karty obrazkowe z literami to wymarzony prezent dla małego odkrywcy!
Książeczka oraz dołączone do niej karty to doskonały zestaw do poznawania liter przeznaczony dla dzieci od 3 lat.

W książce znajdują się proste łamigłówki dla dziecka, zadania z wykorzystaniem kart, a także wiele fascynujących propozycji zabaw
z alfabetem. Maluch poznaje nazwy liter, układa swoje imię z kart, odwzorowuje, wyszukuje, odczytuje i tworzy słowa. To doskonały trening spostrzegawczości wzrokowej i słuchowej, a także ćwiczenie wyobraźni! Zadania z wykorzystaniem kart wspierają proces nauki alfabetu, a przy okazji ciekawych zabaw rozwijają kreatywność maluchów.

Karty z literami i obrazkami – poznawanie przez odkrywanie! Zestaw 35 kart obrazkowych można wykorzystać na wiele sposobów i wielu miejscach: w domu – rozpoznając przedmioty i pokazując litery i rozpoznając głoski na które się zaczynają; na wycieczce – wyszukując elementy z obrazków w najbliższym otoczeniu; w podróży – jako sposób na nudę. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania a realistyczne fotografie to sposób na zainteresowanie każdego dziecka!

Więcej informacji na: www.KapitanNauka.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także