Poznaj sekretne życie zwierzaków domowych

Magnolia Park, ul. Legnicka, Wrocław mapa

niedziela 21.08.2016

Sekrety Zwierzaków w Magnolia Park

Zawsze chciałeś wiedzieć, co robią Twoje zwierzaki, gdy nie ma cię w domu? Już w niedzielę 21 sierpnia w Magnolia Park znawcy psów i kotów przybliżą ich życie i zwyczaje. Na uczestników czeka wiele atrakcji, między innymi foto-budka, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami i akcja adopcyjna zwierząt. Początek o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

Film „Sekretne życie zwierzaków domowych” w Stanach Zjednoczonych zarobił już blisko 350 milionów dolarów i stał się jedną z najbardziej kasowych animacji. Wszystko wskazuje na to, że dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie również polska premiera. Zaplanowane na niedzielę wydarzenie „Sekrety Zwierzaków Tour” umili najmłodszym oczekiwanie na nowy przebój. Przez cały czas trwania imprezy, dzieci będą mogły bawić się na trzydziestometrowym dmuchanym zamku z basenem pełnym kolorowych piłeczek. Z pewnością dużą popularnością będzie cieszyć się foto-budka. W strefie Animal Wizaż profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych rysunkowych bohaterów. W programie znajdą się również warsztaty plastyczne, przeciąganie liny, planszówki. Najlepsi otrzymają nagrody. – Rozrywka może edukować, rozwijać kreatywność i zbliżać do siebie bliskich, dlatego już w tę niedzielę zapraszamy całe rodziny. Wydarzenie ma szansę powtórzyć sukces poprzednich spotkań z Minionkami czy Fistaszkami. Ma również szlachetną stronę – pozwala pomóc potrzebującym zwierzętom – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

W niedzielę w Magnolia Park każdy będzie mógł wesprzeć schroniska. Podarunki – m.in. karma, koce, smycze, obroże – zostaną przewiezione wyjątkowym Van Dogiem. Dodatkowo dzieci poznają sekrety życia zwierząt i dowiedzą się o ich zwyczajach. Wydarzeniu towarzyszyć będzie cykliczna akcja organizowana przez sklep zoologiczny Leopardus. Na nowych właścicieli czekać będą podopieczni wrocławskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – psy, koty oraz gryzonie. To nie jedyne atrakcje przygotowane dla rodzin w Magnolia Park. Na co dzień najmłodsi mogą spędzić czas w Sali Zabaw Labibu (pierwsze piętro) oraz pobawić się na placu zabaw (przed obiektem). Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku to także sklepy z odzieżą dziecięcą, jak Smyk, Lily Kids, Coccodrillo, Moda Dziecięca i Reporter Young oraz sklep z obuwiem – Bartek. Ciekawym rozwiązaniem jest Fryzjerek – salon fryzjerski, stworzony z myślą o dzieciach, w którym tradycyjne fotele zastąpiły modele samochodów i zwierzęta. Zabawki można kupić w sklepach Toys Box, LEGO, Mądrej Główce czy Gralapagos.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także