Poznaj Nowe przypadki kociej gromadki!

wtorek 06.10.2020 do środa 14.10.2020

Nowe przypadki kociej gromadki wesoła książka o kotach dla dzieci

Czy w domu, w którym mieszka aż siedem kotów może być choć chwila ciszy i spokoju? Oczywiście, że nie! Pamiętaj, że kocia fantazja i szalone pomysły nie znają granic…

Czytelniku, jeśli wydaje Ci  się, że w Wesołych Przypadkach Kociej Gromadki, niesforne koty Krzysia osiągnęły szczyt swoich możliwości, to jesteś w wielkim błędzie.

Mówi się, że z 24-godzinnej doby, koty potrafią spać aż 16 godzin. Może niektóre koty tak, ale z pewnością nie należą do nich: Pusia, Szara, Milusia, Czarnuś, Kaskader, Wąsal i Mruczuś.

Cóż łatwiejszego dla kotów niż ukończenie kursu fotograficznego i założenie studia?

Każdy kolejny koci pomysł na biznes jest bardziej zwariowany i szalony. Co powiecie na Kocią Agencję Detektywistyczną? Jeśli lubicie muzykę, możemy was zaproponować słynne „O sole mio” w wykonaniu Wąsala.

Pytanie tylko, czy lubicie KOCIĄ MUZYKĘ….?

I tym razem Agnieszka Stelmaszyk nie zawiedzie żądnych przygód, swoich młodych czytelników.  Z kolei Marta Kurczewska jest w stanie bezbłędnie oddać charakter i humor każdego z siedmiu kotów. Siedmiu prawdziwych indywidualności.
Uwaga!

Książka nie tylko dla miłośników kotów!

Po Wesołych przypadkach kociej gromadki 30 września premierę miał kolejny tytuł serii o niesfornych kotach – Nowe przypadki kociej gromadki

Nowe przypadki kociej gromadki książka dla dzieci

autorka: Agnieszka Stelmaszyk
ilustracje: Marta Kurczewska
s. 48
format 195×240
wiek: 4+
Wydawnictwo Zielona Sowa

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie