Poznaj losy księżniczki Ewy – edukacyjny spektakl dla dzieci

Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu mapa

niedziela 19.06.2016

Wstęp wolny

Przedstawienie dla dzici Parku Handlowym Bielany

Jakie zagrożenia czyhają na nas we współczesnym świecie i jak prawidłowo na nie reagować? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Podczas edukacyjnego spektaklu mali widzowie dowiedzą się także czym jest dobre wychowanie. Wstęp wolny!

Niezwykły edukacyjny spektakl zostanie zaprezentowany najmłodszym gościom Parku Handlowego Auchan Bielany już w najbliższą niedzielę 19 czerwca. Podczas  przedstawienia pt. „1000 lat od domu” maluchy poznają losy pięknej księżniczki Ewy, którą zazdrosna siostra – za pomocą magii – przenosi daleko w przyszłość.

Gdy bohaterka z trudem radzi sobie w nowej rzeczywistości, na jej drodze pojawia się przyjaciel, który uczy ją, jak zachować się na ulicy, w gronie rówieśników czy podczas kontaktu z nieznajomymi osobami. W zamian za pomoc księżniczka daje chłopakowi lekcje dobrego wychowania.

Spektakl będzie już szóstym w tym roku spotkaniem w ramach cyklu „Rodzinne niedziele z teatrzykiem”. Barwna opowieść zapewni dzieciom dobrą zabawę, a także w sposób łatwy w odbiorze przekaże najmłodszym cenne wartości wychowawcze.

Przedstawienie pt. „1000 lat od domu” odbędzie się w niedzielę 19 czerwca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:księżniczkateatr

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także