Poznaj Bałuty – projekt edukacji regionalnej

środa 25.06.2014

Poznaj Bałuty – projekt edukacji regionalnej

Bałucki Ośrodek Kultury Rondo zaprasza dzieci ze środowisk defaworyzowanych do udziału w spotkaniach z cyklu „POZNAJ BAŁUTY”. Na zakończenie projektu i na rozpoczęcie wakacji – 25 czerwca – gra miejska oraz festyn z atrakcjami.

25.06.2014

Zbigniew Placzyński in memorian

Gra uliczna:

– rozpoczęcie – Park Ocalałych w Łodzi, ul. Wojska Polskiego

g. 11.00-12.00 – podział uczestników na patrole, zapisy grup w Parku Ocalałych

g. 12.00-15.00 – przejście trasy i dotarcie do punktów wyznaczonych na mapie, realizacja zadań

g. 15.00 – zakończenie gry

g. 15.00-16.00 Piknik na Starym Rynku:

podsumowaniem gry jest udział w pikniku na Starym Rynku, gdzie za tzw. "Bałutki" (specjalne "bałuckie pieniądze" wymyślone na potrzeby gry) uczestnicy mogą zrobić zakupy na bałuckim straganie.

*Projekt finansowany ze środków Urzędu Miasta Łodzi w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizator: BOK RONDO
Kontakt : tel. 42 653 36 45; mail: rondo@bok.lodz.pl

bałucki ośrodek kultury rondo logo

Bałucki Ośrodek Kultury "Rondo"