Hulakula rozdaje 200 darmowych wyprawek

niedziela 01.09.2019

Hulakula rozdaje 200 darmowych wyprawek

Przed nami kolejna edycja imprezy Back To School!  Ponownie sprawimy, że powrót do szkoły będzie przyjemny – połączymy naukę z zabawą, tańcem i piłką nożną. Imprezę jak zwykle poprowadzi fantastyczna Agata Reszko – animator, konferansjer, prezenter.

Partnerzy oraz planowane atrakcje

Kulturalne dzieci waw pl – zapewnią fantastyczne przedstawienie interaktywne

Matplaneta – instytucja od lat rozwijającą zdolności matematyczne, programistyczne oraz logiczne myślenie dzieci i młodzieży. Na stoisku możliwość zapoznania się z ofertą zajęć, a także matematyczne zagadki i łamigłówki do wspólnego rozwiązywania.

Hakiel Akademia Tańca – młodzi tancerze zaprezentują swoje umiejętności oraz zadbają o dawkę ruchu w rytm muzyki

Legia Soccer Schools – skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 – 14 lat i podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. W ponad 100 lokalizacjach w Polsce w tym 9. W Warszawie w treningach weźmie udział ponad 4 000 dzieci! TRENUJ W LEGII!

Mały Teatrzyk – nauka i zabawa połączona w fantastycznym przedstawieniu, które zainteresuje nie tylko najmłodszych widzów, ale także ich rodziców

Budda Play – Twój kawałek podłogi – udostępni stanowiska z trenerami programowania Minecraft oraz zorganizuje wygodną strefę relaksu

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – szkółka bowlingowa dla dzieci, gry i animacje, dyskoteka dla dzieci

Do pierwszych 100 biletów na plac zabaw zakupionych w dniu imprezy w recepcji sali zabaw dodamy kupon upoważniający do odbioru wyprawki (kupony nie będą wydawane do Grouponów). Pozostałą część wyprawek rozdamy podczas imprezy – szczegóły wkrótce!

Informacje dodatkowe:

Data: 1 września 2019

Godz.: 13:00-18:00

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 40 zł od dziecka za bilet open.

Patronat:

Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Radio ESKA

CzasDzieci.pl

MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci

hulakula logo

Sala zabaw Hulakula

U nas nikt się nie nudzi!!! Odwiedź nas, a przekonasz się sam!!! Hulakula to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną. Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci …

ul. Jagiellońska 82 b, Warszawa

22 18 28 009, 669 008 009