Powrót do szkoły razem z Hulakula – do wygrania szkolne wyprawki

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82B mapa

niedziela 02.09.2018

bezpłatne

Powrót do szkoły razem z Hulakula - do wygrania szkolne wyprawki

Już w niedzielę 2 września jedno z największych centrów rozrywki w Polsce zaprasza na kolejną edycję rodzinnej imprezy Back To School!

Powroty do szkoły nie muszą być bolesne, a z Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta mogą być pełne atrakcji. Już od godziny 13.00 w Hulakula na uczniów rozpoczynających rok szkolny będzie czekała cała masa rozrywek, a do pierwszych 100 biletów na plac zabaw zostanie dołożona szkolna wyprawka!

Nie zabraknie też atrakcji muzycznej. Na Scenie Hulakula tego dnia zagości Eryk Waszczuk – 12-letni wokalista, uczestnik pierwszej edycji programu The Voice Kids.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo.

Pełen program dostępny jest na stronie: Powrót do szkoły razem z Hulakula!

hulakula logo

Sala zabaw Hulakula

U nas nikt się nie nudzi!!! Odwiedź nas, a przekonasz się sam!!! Hulakula to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną. Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci …

ul. Jagiellońska 82 b, Warszawa