Potrójne świętowanie – rodzinny weekend w Concordia Design

Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, Poznań
📅 niedziela 22.05.2016
Potrójne świętowanie – rodzinny weekend w Concordia Design
Z tej okazji Concordia przygotowała otwarte warsztaty dla wszystkich, którzy chcą wspólne, kreatywnie spędzić czas. – Rodzinne Figle Migle. Oprócz potrójnego świętowania w weekendowym programie także bestseller – warsztaty sensoryczne dla najmłodszych „Mali Odkrywcy” oraz coś specjalnie dla mam: psychologiczne spotkanie z rodzinym coachem, czas na ustalenie swoich rodzicielskich priorytetów i uwolnienie się od krzywdzących stereotypów: „Warsztat na Dzień Mamy: zamiast dobrych rad napisz własną książkę”. Serdecznie zapraszamy!

1. „Mali Odkrywcy” – sensoryka i rozwój dzieci

Data: 22 maja

Wiek:  6-18 miesięcy i 18 miesięcy-3 latka

Godz.9.00-10.30 i 11.15-12.45

Cena: 40 zł

Podczas wspólnych zabaw najmłodsze dzieci ćwiczą sprawność motoryczno-manualną, mowę i komunikację, percepcję słuchową, spostrzeganie wzrokowe, pamięć i koncentrację. Kontakt z rówieśnikami to dla nich bowiem nie tylko radość, ale też intensywne wspomaganie rozwoju zachowań społecznych i świetne przygotowanie do przedszkola (szczególnie dla maluchów i średniaków). Wszyscy uczestnicy spotkania (na warsztaty Concordia zaprasza także rodziców i opiekunów) kreatywnie spędzą czas i na chwilę (niezależnie od wieku) staną się dziećmi.

1. „Warsztat na Dzień Mamy: zamiast dobrych rad napisz własną książkę”

Data:22 maja

Wiek: zapraszamy mamy i w wieku do 9 mcy

Godz. 10.30-13.30

Cena: 50 zł

Działasz czasami bez zastanowienia i mówisz do swoich dzieci w sposób, którego potem żałujesz? Czujesz się zagubiona pośród wielu modnych koncepcji i pomysłów na wychowywanie dzieci? Masz dość dobrych rad i chcesz znaleźć swój własny, indywidualny sposób na bycie rodzicem?

Z okazji Dnia Mamy Concordia Design zaprasza na wyjątkowe warsztaty, podczas których mamy dowiedzą się co decyduje o tym, jaką postawę w wychowywaniu swoich pociech przyjmują i jakie komunikaty wysyłają swoim dzieciom. Podczas warsztatu prowadząca pomoże mamom podjąć decyzje jakimi chcą być rodzicami i co tak naprawdę jest dla nich ważne w relacji ze swoimi dziećmi. Spotkanie pomoże też pożegnać się z obcymi priorytetami, zasadami i dobrymi radami na temat tego, kim jest mama idealna. Na koniec spotkania wszystkie uczestniczki stworzą własną książkę o swoim rodzicielstwie, którą będą mogły kiedyś przekazać swoim dzieciom. Na warsztaty należy zabrać swoje zdjęcie z dzieciństwa. Mamy mogą też wziąć zesoną dzieci w wieku ok. 0-9 m-cy, które w czasie spotkania będą pod ich opieką. Biegające maluchy Concordia zaprasza z kolei na atrakcje stworzone specjalnie dla nich w Concordia Design tego dnia.

„Dzięki nim spadły mi klapki z oczu, muszę zawalczyć o siebie i o relacje z mężem, ponieważ mamą jestem wystarczająco dobrą!”

Zajęcia poprowadzi  Marta Maciszewska-Malinowska, coach pracujący z rodzicami, twórca programów Working Parents dla firm, prowadząca warsztaty, webinaria, grupy wsparcia dla rodziców, mama dwójki dzieci.

1. Rodzinne Figle-Migle czyli Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty w jednym dniu!

Data: 22 maja

Wiek: bez ograniczeń

Godzina: 11.30 – 14.00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wstęp wolny

Przed nami aż trzy wyjątkowo rodzinne święta: Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Dlaczego nie połączyć ich wszystkich i nie spędzić czasu razem świetnie się przy okazji bawiąc i rozwijając swoje kreatywne zdolności? Concordia Design zaprasza z tej wyjątkowej, potrójnej okazji na specjalnie zaprojektowany warsztat: Rodzinne Figle Migle z atrakcjami dla całej rodziny! W programie m.in. teatralne animacje ze Studiem Teatralnym Blum, warsztaty „Plastelinowe ZOO” i spotkanie z autorką bestsellerowej książki „Co można ulepić z plasteliny?” – Doriną Maciejką. Warsztat powstał we współpracy z partnerem: polsko-niemieckim Przedszkolem Froebel w Poznaniu.

Plan Rodzinnych Figli-Migli w Concordia Design:

Godz. 11.30-12.00 oraz 12.30 – 14.00

Zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzania stacji kreatywnych, m.in.:

→ Poduszkowiec- budowanie pojazdu latającego

→ Warsztaty plastyczne, na których zaprojektujemy upominki dla rodziców,

→ Warsztaty „Plastelinowe ZOO”, które poprowadzi autorka książki „Co można ulepić z plasteliny?”

→ Warsztaty tworzenia biżuterii przez najmłodszych

→ Warsztaty, na których dzieci stworzą kartki z życzeniami dla Rodziców

→ Warsztaty „Języki obce na wesoło:  jak muczą krowy w innym języku?”

Godz.  12.00-12.30

→ Animacje aktorów Teatru Blum na podstawie elementów z najnowszego spektaklu pt. „Jak po sznurku”.

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

kids@concordiadesign.pl