Wybierz miasto

Miejsce wydarzenia: Muzeum Narodowe we Wrocławiu, plac Powstańców Warszawy 5

Data wydarzenia: sobota 08.12.2018

Wstęp: bezpłatne

poszukujemy Św Mikołaja w Muzeum Narodowym 0- warsztaty, atrakcje dla dzieci mikołajki Wrocław 2018

Uczestnicy zajęć wyruszą do muzealnych galerii w poszukiwaniu Świętego Mikołaja, rozwiązując po drodze liczne zadania, dzięki którym będą go mogli bliżej poznać. Wszystko wskazuje też na to, że oprócz odnalezienia dzieł sztuki z przedstawieniem świętego – spotkają się z nim także twarzą w twarz!

O co Święty Mikołaj zapyta uczestników zabawy? Jakich udzieli im rad? Pochwali, czy może zaleci poprawę? Przyjdź i przekonaj się sam!

8.12, g. 14:00 ▷ zajęcia dla dzieci

Zajęcia interaktywne dla dzieci w wieku 4–15 lat.
Prowadzenie: Sławomir Ortyl.

Wstęp wolny.
Zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: tel. (71) 372 51 48 lub edukacja@mnwr.pl.

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Najstarsze zbiory pochodzą z dawnych muzeów niemieckich i z niektórych obiektów sakralnych Wrocławia oraz Dolnego Śląska, a także ze zbiorów lwowskich, przekazanych w 1946 r. przez ówczesne władze Ukrainy. Z biegiem lat tworzono nowe kolekcje …

pl. Powstańców Warszawy 5

(71) 343-56-43
sekretariat@mnwr.art.pl

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.