Poszukiwaczy Przygód. Ucieczka szalonego rumaka. Książka przygodowo-detektywistyczna

poniedziałek 02.08.2021 do niedziela 15.08.2021

Poszukiwaczy Przygód. Ucieczka szalonego rumaka. Książka przygodowo-detektywistyczna

Premiera: 28 lipca 2021 roku
Kłopoty to ich specjalność!

Przemek i jego przyjaciele zakładają w szkole gazetkę. Jednak dopiero wycieczka do muzeum Sat-Okha i indiańskie opowieści dają początek kolejnym przygodom. Od pióropuszy i zabaw w Indian, do kolejnego śledztwa tylko krok – tym razem w mieście giną zabytkowe auta pewnego kolekcjonera. Inspektor Szczurek ma oko na członków Klubu Poszukiwaczy Przygód, ale na posterunku pojawia się nowy sierżant Guzdrala, który ma całkiem odmienne podejście do współpracy z młodzieżą. Jakie przyniesie to rezultaty?

To oczywiście nie koniec kłopotów. Tola poznaje przez internet nowych znajomych. Coraz więcej czasu poświęca na rozmowy z nimi, jest roztargniona i nie angażuje się w sprawy Klubu. Przemek, Rodzynek, Bazyl, Muffin i Miśka mają tego dosyć… Czy to koniec przyjaźni?

Sięgnij po świetną serię Klub Poszukiwaczy Przygód, która pełna jest przygód, pościgów i niewyjaśnionych spraw!

O serii: Klub Poszukiwaczy Przygód: Ta przygodowo-detektywistyczna seria skierowana jest do dzieci w wieku 9+. Jest to cykl książek pełen zabawnych przygód, rozwijający dziecięcą wyobraźnię i pomagający w odnalezieniu się w szkolnym życiu. Bohaterowie rozwiązują różnorodne zagadki, ucząc się jednocześnie wielu przydatnych informacji o świecie, a także rozwijając w sobie społeczne umiejętności. Napisana przystępnym językiem, seria nawiązuje do książek mistrza gatunku, Edmunda Niziurskiego i jest bardzo lubiana przez młodych czytelników. Poszczególne tomy można czytać po kolei, ale każdy stanowi odrębną całość i bez przeszkód można zacząć lekturę od wybranego tytułu.

Dane wydawnicze:
tytuł: Klub Poszukiwaczy Przygód. Ucieczka szalonego rumaka | autorka: Agnieszka Stelmaszyk| Wydawnictwo Zielona Sowa| s. 200 | format 145×205 | cena: 19,99 zł| EAN: 9788382400830| Wiek: 9+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie