Portal Świątecznej Poczty w Porcie Łódź. Piszemy listy do Mikołaja i spełniamy marzenia!

poniedziałek 07.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Portal Świątecznej Poczty w Porcie Łódź. Piszemy listy do Mikołaja i spełniamy marzenia!

Ten rok jest wyjątkowy – nawet Święty Mikołaj pracuje w trybie home office. Ale nic straconego bo w Porcie Łódź powstał specjalny Portal Świątecznej Poczty! Za jego pomocą dzieci mogą wysłać wirtualny list do Mikołaja i zdradzić o czym marzą na Święta. A w odpowiedzi dostaną spersonalizowany film od Świętego Mikołaja we własnej osobie – idealny do obejrzenia wspólnie przed wręczeniem gwiazdkowego prezentu!

 List do Mikołaja wysyłamy online za pomocą tabletu, który będą miały ze sobą Elfy oczekujące na dzieci w Atrium, obok sklepu IKEA. Aby wysłać list należy od 5 do 23 grudnia dokonać zakupów w sklepach Portu Łódź na kwotę minimum 100 zł (na jednym paragonie). Następnie z paragonem udać się do Portalu Świątecznej Poczty. Portal czynny jest codziennie w godzinach od 12.00 do 20.00. Tam sprawy przejmą Elfy, które pomogą dziecku wysłać list z marzeniami do Mikołaja. Wybieramy, klikamy i Mikołaj otrzymuje nasz list!

Podczas wysyłania listu, należy podać swój adres mailowy, na który przyjdzie informacja z prośbą o przesłanie zdjęć dziecka, mających pojawić się w filmiku. I to wszystko! Po sześciu godzinach na skrzynce pocztowej czekać będzie spersonalizowany film prosto od Świętego Mikołaja! Z pewnością będzie to wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Twojego dziecka w oczekiwaniu na Pierwszą Gwiazdkę!

Regulamin akcji dostępny jest na stronie Portu Łódź oraz pod linkiem: regulamin

Port Łódź:

Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim Centrum Handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu. Dogodne zagospodarowanie przestrzeni dopełniło nowatorskie Patio, czyli strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 7 000 m² ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci. Podobnie jak na miejskim skwerze nasi Klienci mogą tu odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, czy też aktywnie spędzić czas z dziećmi.  Doskonała lokalizacja Portu, otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia łatwy dostęp do najlepszych sklepów, restauracji, kawiarni i butików z modą.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:polecamy