Porcelanka – impreza dla dzieci w Katowicach

Fabryki Porcelany, ul. Porcelanowa 23, Katowice mapa

sobota 16.07.2016

Impreza w Fabryce Porcelany

Fabryka Porcelany w Katowicach zaprasza na imprezę dla dzieci „Porcelanka” 16 lipca 2016 w godzinach od 12 do 18. Dziedziniec fabryki zamieni się w wielki plac zabaw: piaskownica, kącik plastyczny i stanowisko do gry w bule.

W godzinach 12:00 – 16:00 odbędą się bezpłatne warsztaty z modelowania oraz zdobienia porcelany, po których każdy z uczestników będzie mógł wziąć do domu udekorowaną przez siebie filiżankę bądź miseczkę. Dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w karaoke, odbędzie się pokaz eksperymentów, powstanie strefa ze specjalnymi urządzeniami do ćwiczeń dla dzieci a żeby połączyć przyjemne z pożytecznym gabinet stomatologiczny mieszczący się na Porcelanowej otworzy swoje drzwi aby zaznajamiać dzieci ze sprzętem dentystycznym. Stomatolodzy przeprowadzą instruktarz prawidłowej higieny jamy ustnej a następnie zaproponują wiele ciekawych, ząbkowych zabaw. To wszystko w towarzystwie postaci z bajek przechadzających się po naszym terenie.

W strefie niemowlaka będzie można wysłuchać interesujących wykładów o karmieniu piersią, żywienia niemowląt oraz chustonoszeniu.

W godzinach 16:00 – 18:00 przewidzieliśmy część artystyczną oraz konkursy z nagrodami

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:na dworze

Zobacz także