Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Poranki z feniksem: Rycerz i jego koń

Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi, plac Wolności 14
🗺 mapa
📅 sobota 18.05.2024
🎫 15zł
Poranki z feniksem: Rycerz i jego koń
Zapraszamy na wyprawę w czasy średniowiecza. Poznamy dzielnych rycerzy. Dowiemy się jak można było zostać rycerzem i odkryjemy zwyczaje rycerskie. W sali edukacyjnej weźmiemy do ręki hełm i tarczę. Nasze działania plastyczne związane będą oczywiście z rycerzem i jego koniem.
_________________________________________
Obowiązują zapisy drogą mailową: edukacja@maie.lodz.pl bądź pod numerem telefonu: +48 665 655 606
Koszt: 15,00 zł (dla pary opiekun + dziecko). Po zapisie otrzymacie Państwo numer konta do wpłaty.

_________________________________________
Poranki z Feniksem to warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich opiekunów. Spotykamy się raz w miesiącu, w sobotni poranek. Podczas warsztatów w ciekawy sposób odkrywamy zasoby naszego muzeum. Zajęcia zaczynają się zwykle od odwiedzin na fragmencie muzealnej wystawy. Następnie przenosimy się do sali warsztatowej, gdzie czekają nas kreatywno – sensoryczne aktywności. W czasie zajęć dbamy o rozwój dzieci – stymulujemy zmysły (wzrok, słuch, węch, dotyk), ćwiczymy motorykę małą, pobudzamy kreatywność. Oferując dobrą zabawę odkrywamy przed dziećmi tajniki minionych lat.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

762 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent