Poranki rodzinne: pokazy filmowe i prelekcje dla dzieci

Poranki rodzinne: pokazy filmowe i prelekcje dla dzieci

Stacja Orunia GAK, Ul. Dworcowa 9
🗺 mapa
📅 sobota 09.12.2023
🎫 12zł
Poranki rodzinne: pokazy filmowe i prelekcje dla dzieci
Poranki rodzinne wracają do Stacji Orunia GAK! Listopad i październik upłynął nam dzięki bohaterom polskich bajek. W grudniu zapraszamy dzieci i bliskich im dorosłych na świąteczną odsłonę poranków. W programie najnowsza części uwielbianej Kici Koci czyli „Kicia Kocia pod choinkę” oraz równie wyjątkowa bajka „Gwiazdka Klary Muu”. To nie wszystko! Kiedy na ekranie pojawią się napisy końcowe, a na sali zapalą się światła uczestnicy będą mieli okazję do wspólnej zabawy i rozmowy.

_

„Kicia Kocia pod choinkę”

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Kiedy? 9 grudnia o g. 11:00.

Bilety kupisz tutaj.

_

„Gwiazdka Klary Muu”

Klara Muu zamierza spędzić pierwsze święta na farmie swojego ojca, odkrywa że nie przywiązuje on wagi do zwyczajów i obrzędów. Z pomocą Elfa Klara wprowadza w Cattle Hill świąteczny nastrój, który udziela się wszystkim.

Kiedy? 16 grudnia o g. 11:00.

Bilety kupisz tutaj.

_

Gdzie? Sala Widowiskowa, Stacja Orunia GAK, Ul. Dworcowa 9
Kiedy? 9 grudnia, 16 grudnia/ godz. 11:00
Bilet – 12 zł. Bilety na pierwszy pokaz dostępne na bilety24.pl i w recepcji Stacja Orunia GAK

Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu miasta Gdańska i w ramach programu Edukacja do Kultury.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie