Poranki familijne w ramach XX Festiwalu Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu

Pawilon Koncertowy przy Grochowskiej 272
📅 sobota 08.08.2020
Poranki familijne w ramach XX Festiwalu Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu
W wybrane dni w sezonie letnim Pawilon Koncertowy przy Grochowskiej 272 jest otwarty dla młodych słuchaczy. Czeka na nich z muzyką i opowieścią – wiemy, że dzieci chętnie przyjmują, i jedno, i drugie, a połączenie dźwięków z fabułą jeszcze wzmacnia ich zaangażowanie. Dlatego Poranki, które proponujemy, mają charakter koncertów fabularnych – scena jest wzbogacona o elementy scenografii, a muzyce towarzyszy słowo. Młodzi słuchacze mają możliwość poznania różnych instrumentów i głosów śpiewaków oraz aktywnego włączenia się w przebieg koncertu – odpowiadają na pytania, śpiewają, a czasem i grają razem z wykonawcami. Każdy z Poranków stanowi odrębną całość i opowiada inną historię, przybliżającą dzieciom świat muzyki.

Najbliższe Poranki familijne odbędą się w ramach XX Festiwalu Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu 8, 15, 22 i 29 sierpnia.