Poranek z Zakamarkami w Kinie Muza

Kino Muza Poznań mapa

piątek 10.02.2023

10

Zapraszamy rodziny  dziećmi na 11:00 na seans filmowy – zestaw animacji, a po nim na warsztaty na podstawie książek Wydawnictwa Zakamarki z serii o Nusi autorstwa Pii Lindenbaum: Nusia i bracia łosie oraz Nusia i wilki.

Czy fajnie jest mieć rodzeństwo? Tak myśli Nusia. Aż pewnego dnia na progu swojego domu spotyka trzy łosie i postanawia, że zostaną jej starszymi braćmi. Niestety, wszystko jest zupełnie nie tak, jak Nusia to sobie wymarzyła. Bracia łosie w ogóle nie potrafią się bawić.

Czy ktoś tu się boi wilków? Na pewno nie Nusia, która właśnie zgubiła się w lesie. To nic, że w przedszkolu wszystkiego się boi, nawet pogłaskać psa. Wilki to co innego. Co prawda są trochę rozleniwione, ale i tak da się z nimi pobawić. Na przykład w wilka i gąski. Wilkiem jest oczywiście Nusia. Wilki wolą jednak bawić się w szpital – godzinami mogłyby leżeć i dawać się drapać za uchem przez pielęgniarkę doktor Nusię.

Podczas spotkania dla całych rodzin trochę poczytamy, będziemy się razem bawić i tworzyć. Nauczymy się nowej umiejętności – wiązania supłów i kokardek. W parze z wiązaniem idzie… rozwiązywanie. Może rozwiążemy kilka trudności ze strachem i niesfornymi braćmi? Na koniec każda rodzina stworzy swój własny amulet ochronny, który zabierze do domu.

Kino Muza

ul. Św. Marcin 30

informacje: https://www.kinomuza.pl/movie/poranek-rodzinny-z-zakamarkami-i-ksiazkami-nusia-i-bracia-losie-oraz-nusia-i-wilki/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo Zakamarki logo

Wydawnictwo Zakamarki

Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, oraz sporo ciekawych propozycji dla dzieci …

Więcej

Adres:

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań


Kontakt:

(61) 853 41 41
promocja@zakamarki.pl
http://www.zakamarki.pl
facebook
instagram