Poranek teatralny dla dzieci w Toruniu

Dom Muz ul. Poznańska 52
🗺 mapa
📅 sobota 01.04.2017
8 zł
Poranek teatralny dla dzieci w Toruniu
Dom Muz przy ul. Poznańskiej 52 zaprasza najmłodszych na kolejny poranek teatralny. 1 kwietnia o godz. 11:00 na deskach podgórskiej sceny będzie można obejrzeć spektakl „Kto, gdzie, co?” bydgoskiej grupy teatralnej  wymyWammy.

„Kto, gdzie, co?” to spektakl improwizowany współtworzony przez dzieci. Aktorki improwizatorki gotowe będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dzieci, odegrać losy bohaterów, które również będą podyktowane przez widzów. Cała historia będzie więc spontanicznie tworzona przez dzieci i z ich udziałem. Bajka improwizowana to praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują.

Poranek teatralny dla dzieci – KTO, GDZIE, CO?
01.04.2017 (sobota), godz. 11:00
Dom Muz ul. Poznańska 52

 

O teatrze:

Podczas pokazów improwizowanych tworzymy rzeczywistość teatralną spontanicznie, bez scenariusza, reagując na Wasze nieprzewidywalne, niczym nieskrępowane sugestie. Poszerzamy granice teatru i rozprzestrzeniamy impro zapał. Mówiąc krótko – wymyWammy! Przyjdźcie i wyreżyserujcie nasz pokaz! Stawiamy na babską, nieprzeniknioną naturę, elektryzującą energię, wulkan pomysłów i błyskotliwych skojarzeń.

Po spektaklu na milusińskich czekają warsztaty plastyczne prowadzone przez Agnieszkę Dąbrowską.

Wstęp: 8 zł

 

810 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent