poranek muzyczny

niedziela 09.10.2011

Z myślą o najmłodszych widzach i przyszłych koneserach opery i baletu, Opera Narodowa w ramach projektu „Wielki dla małych” zaprasza do Sal Redutowych na „poranki muzyczne” z udziałem solistów opery i baletu oraz muzyków Teatru Wielkiego. Spotkania z muzyką połączone z zabawami edukacyjnymi mają za zadanie przygotować przyszłych widzów do dobrych kontaktów ze światem opery.

 Każdy koncert trwa około 50 minut. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Z myślą o najmłodszych widzach i przyszłych koneserach opery i baletu, Dział Edukacji Teatru Wielkiego – Opery Narodowej organizuje „Poranki muzyczne". Celem spotkań w niedzielne przedpołudnia jest zarówno przybliżenie muzyki, jak i zaprzyjaźnienie najmłodszych z miejscem tak, aby wyrobić u nich nawyk chodzenia do Opery. 

„Poranki muzyczne" to połączenie koncertu (nie tylko muzyki klastycznej) z opowieściami o instrumentach i kompozytorach oraz z zagadkami muzycznymi. Przestrzeń Sal Redutowych na których odbywają się Poranki Muzyczne pozwala na specjalną aranżację widowni tak by była wygodna i przyjazna dla naszych młodych melomanów a brak sceny pozwala muzykom, na co dzień grającym w Orkiestrze Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, na wejście w interakcję z dziećmi. 

Na „Poranki muzyczne" zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać u dzieci wrażliwości na sztukę.

 

Czas trwania: 50 minut

Bilety: 10 zł – opiekun 8 zł – dziecko

 

9 października godz. 12.00 sale redutowe 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Wielki Opera Narodowa zaprasza dzieci i rodziców na przedstawienia

TEATR WIELKI - Opera Narodowa

Spektakle operowe i baletowe w Teatrze Wielkim odbywają się od wtorku do niedzieli, przez cały sezon artystyczny: od października do czerwca włącznie. Miło nam będzie gościć Państwa na naszych przedstawieniach. Rezerwacja biletów indywidualnych i grupowych tel. +48 22 …

Więcej

Adres:

Plac Teatralny 1,
00-950 Warszawa


Kontakt:

22 69 20 200
office@teatrwielki.pl
http://teatrwielki.pl
facebook