Poranek familijny. Teatr Lalek Igraszka: Wiślana opowieść

Dom Kultury Śródmieście, Smolna 9 mapa

niedziela 26.01.2020

15

Scena Familijna – bajka Świnki 3. Bytom

Od pewnego czasu nad Wisłą dzieją się niepokojące rzeczy. Rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów dochodzą tajemnicze dźwięki. Czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni Sum i Czapla postanawiają zgłębić tajemnicę.

Podczas wyprawy Sum poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Okazuje się, że w Wiśle zamieszkał Potwór Śmieciej!

Spektakl Teatru Lalek Igraszka pokazuje, jak niebezpieczne mogą być śmieci (szczególnie plastik), a także, jak potrzebne jest segregowanie odpadów. Wiślana opowieść to przedstawienie edukacyjne, jednak dzięki wysokiemu poziomowi artystycznemu, pięknym lalkom teatralnym oraz ciekawej muzyce, dzieci oprócz dydaktyzmu otrzymują dawkę magii teatru lalkowego – jakże cennej formy sztuki.

http://www.teatrigraszka.pl/

Teatr Lalek Igraszka „Wiślana opowieść”, spektakl dla dzieci od lat 3
scen. i reż.: Paweł Kołodziejski, lalki i scenogr.: Beata Chojak, muzyka i teksty piosenek: Paweł Kołodziejski, aranżacja: Andrzej Perkman, wyst.: Paweł Kołodziejski, Przemysław Śmiech
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O warsztatach:

Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety. Na zajęciach dzieci i rodzice będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ stworzymy i ozdobimy mini-pojemniki na śmietki. Bo edukacja i zabawa to klawa sprawa!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dom Kultury Śródmieście oferta zajęc dla młodzieży

Dom Kultury Śródmieście

Dom Kultury Śródmieście nie prowadzi zajęć dla dzieci.

Dom Kultury Śródmieście to samorządowa instytucja kultury m.st. Warszawy - stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich … Więcej

Adres:

Warszawa,
ul. Smolna 9 (wejście od Al.Jerozolimskich 2)


Kontakt:

22 826 25 86
biuro@dks.art.pl
http://www.dks.art.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr
Poranek familijny. Teatr Lalek Igraszka: Wiślana opowieść