Pool Party w Julinku – warsztaty taneczne, Piana Party oraz koncert DARII
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Pool Party w Julinku – warsztaty taneczne, Piana Party oraz koncert DARII

Julinek Park
🗺 mapa
📅 niedziela 10.07.2022
Pool Party w Julinku - warsztaty taneczne, Piana Party oraz koncert DARII
Nadszedł moment, na który czekało wiele osób, nie tylko z Mazowsza. Nowoczesny Park Wodny wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku zaczął przyjmować pierwszych gości. Właśnie z tej okazji, w niedzielę 10 lipca br. odbędzie się Pool Party będące oficjalną inauguracją nowego miejsca na turystycznej mapie Polski. Podczas wydarzenia nie zabraknie emocji i dodatkowych atrakcji – na czele z koncertem gwiazdy specjalnej – DARII.

Julinek Park zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Od 25 czerwca jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00.

Pool Party już w niedzielę 10 lipca. Co tego dnia czeka w Julinku?

Wydarzenie będące oficjalną inauguracją Parku Wodnego odbędzie się w niedzielę 10 lipca w Julinek Parku i potrwa cały dzień. Emocje rozpoczną się już przed południem. Wówczas wszyscy goście będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach tanecznych pt. „Uczymy się tańczyć latino”. Jak na charakter miejsca przystało nie zabraknie także animacji wodnych zatytułowanych „Ruszamy biodrem w basenie”. Każda osoba, która przegapi zaplanowane warsztaty nie musi się obawiać. Odbędą się one trzykrotnie – w okolicach południa oraz kolejno, dwie i trzy godziny później. Wiele frajdy bez wątpienia sprawi zaplanowane na godzinę 12:30 oraz 15:30, jedyne w swoim rodzaju Piana Party, podczas którego beztrosko poszaleją wszyscy uczestnicy zabawy – zarówno dzieci, jak i dorośli.

Nie zabraknie dawki dobrej muzyki podczas przygotowanych specjalnie na tę okazję DJ setów oraz koncertu gwiazdy wieczoru, którą będzie DARIA. Artystka szturmem podbiła listy przebojów oraz serwisy streamingowe, a jej piosenka pt. „Paranoia” tylko w serwisie YouTube została odtworzona ponad 20 mln razy. W koncercie DARII udział mogą wziąć wszyscy goście Parku Wodnego. Początek widowiska zaplanowano o godz. 18:30.

Atrakcje Parku Wodnego w pełnej okazałości

Mimo, że oficjalną inaugurację Parku Wodnego zaplanowano na niedzielę, z jego atrakcji można korzystać już od 25 czerwca. Wśród nich znajdują się m.in.: strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny czy 10 armatek wodnych. Park w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom. Przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się punkty gastronomiczne, gdzie apetyt pomogą zaspokoić lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych pyszne dania, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnich, kolorowych drinków, które bez wątpienia umilą dorosłym dobrą zabawę blisko natury.

Nie ma wątpliwości, że Pool Party połączone z koncertem DARII na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości Julinka. Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej  www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.

800 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent