Pomposo i… – Opera Bałtycka dla dzieci

Opera Bałtycka w Gdańsku mapa

niedziela 19.09.2021

Pomposo i... - Opera Bałtycka dla dzieci

Opera Bałtycka w Gdańsku rozpoczyna nowy sezon artystyczny, w którym zaplanowanych jest szereg wydarzeń edukacyjnych dla dzieci. I tak zapraszamy już w najbliższą niedzielę (19 września) na pierwsze spotkanie lubianego i dobrze znanego już naszym widzom cyklu „Pomposo i…”.

Tym razem bohaterowie cyklu, Pomposo i Wielki Dur będą odwiedzać najdalsze zakamarki globu i przeżywać niezwykłe muzyczne przygody.

Na kolejne spektakle „Pomposo i…” zapraszamy w niedziele: 19 września (godz. 11.00), 17 października (godz. 11) oraz 5 grudnia (godz. 11.00 i 13.00).

Kilka dni przed każdym odcinkiem na naszym facebookowym fan page’u opublikujemy krótki odcinek „PompoNEWS”, czyli ciekawostki, aktualności z Opery Bałtyckiej oraz zapowiedź kolejnych odcinków stacjonarnych.

Pierwszy odcinek „PompoNEWS” jest już dostępny:

https://www.facebook.com/OperaBaltycka/videos/835771343967105

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Nowy sezon w Operze Bałtyckiej to również warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży (a niektóre także dla dorosłych). Niezmiennie zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych (Taneczna Paczka), warsztatach śpiewu (Operowy Chór Dziecięcy), zajęciach umuzykalniających dla najmłodszych (Opera na start).

Szczegóły na stroniewww.operabaltycka.pl – zakładka Edukacja.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie