Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela!

📅 niedziela 15.02.2015
Pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela!

Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Każdy z nas pragnie mieć wielu przyjaciół, z którymi można się bawić i dzielić emocjami. Mieszkający samotnie niebieski zajączek, również chciałby poznać inne zwierzątka i znaleźć sobie w nich kompanów. Czy mu się to uda przekonają się maluchy, które w niedzielę 15 lutego obejrzą w Porcie Rumia spektakl pt. „Kto tam?".

Za pomocą tajemniczych drzwi głównego bohatera odwiedzą różne zwierzaki. Gośćmi zajączka będą między innymi kura, pies, świnka czy żyrafa. Każdy bohater skrywać będzie tajemnicę, zada zajączkowi i widzom zagadkę lub zaprezentuje niezwykle umiejętności. Czy wśród nich zajączek odnajdzie przyjaciela?

Spektakl, który będzie drugim w tym roku spotkaniem teatralnym z cyklu „Bajeczne niedziele", wprowadzi najmłodszych w magiczny świat teatru lalek. Na wrażliwość plastyczną i emocjonalną widzów z pewnością wpłynie niezwykle estetyczna oprawa spektaklu. Na maluchy czeka ponadto bajkowa zabawa – uczestnictwo w spotkaniach nagradzane jest bowiem stemplami, które mali widzowie mogą zbierać na specjalnym kuponie. Już trzy zebrane stemple gwarantują otrzymanie drobnych upominków. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.portrumia.pl.

Przedstawienie teatralne pt. „Kto tam?" odbędzie się w niedzielę 15 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Patronat medialny nad cyklem przedstawień objął portal miastodzieci.pl.