Pomajsterkujmy razem! – bezpłatny spektakl dla dzieci w Bydgoszczy

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 mapa

niedziela 18.09.2016

wolny

teatr dla dzieci

Jak ważna jest uczciwa i sumienna praca? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę przyłącza się do spotkania teatralnego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Podczas spektaklu maluchy będą mogły wspólnie pomajsterkować z bohaterami opowieści.

Wstęp wolny!
W najbliższą niedzielę najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz ponownie zasiądą przed sceną, aby wspólnie wyruszyć na pełną dobrej zabawy wyprawę do świata teatru. Tym razem mali widzowie wspólnie z bohaterami przedstawienia przekonają się, ile frajdy może sprawić majsterkowanie. Tylko, czy rozłożone przedmioty łatwo będzie potem z powrotem złożyć?
Spektakl pt. „Majsterklepkowicz” to dziewiąte w tym roku przedstawienie w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Podczas każdego z nich maluchy wraz z rodzicami poznają inną, ciekawą historię i zabawnych bohaterów. Spotkania to jednam nie tylko dobra zabawa, lecz także lekcja cennych wartości.
Najbliższe spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w niedzielę 18 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Spektakl zostanie zaprezentowany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także