Pomagam, bo lubię

ul. Francuska 6 w Bielanach Wrocławskich mapa

sobota 17.03.2018

Wstęp bezpłatny

Piesek-na-śniegu

Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 10 oraz 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”.

Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego – fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

 Warto wiedzieć, czym na co dzień zajmują się organizacje pożytku publicznego (OPP) i w jaki sposób pomagają potrzebującym. Już 10 i 17 marca w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się akcja „Pomagam, bo lubię!”. 10 marca w akcji wezmą udział m.in.: Fundacja Iskierka oraz Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, natomiast 17 marca gośćmi będą dodatkowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Hufiec w Kątach Wrocławskich oraz Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Spotkania dadzą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku.  

Dodatkowo w ramach akcji odbędą się specjalne warsztaty dla dzieci. 10 i 17 marca Fundacja Iskierka zorganizuje wystawę prac swoich podopiecznych oraz przeprowadzi zajęcia plastyczne nawiązujące do zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Wydarzenie „Pomagam, bo lubię!” odbędzie się dwukrotnie 10 i 17 marca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. W godzinach 12:00 – 18:00 goście będą mogli zapoznać się z działalnością organizacji pożytku publicznego oraz wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także