Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Polub post CH Korona i wesprzyj działanie EKOSTRAŻY!

CH Korona
🗺 mapa
📅 wtorek 27.02.2024 do wtorek 05.03.2024
Polub post CH Korona i wesprzyj działanie EKOSTRAŻY!
Centrum Handlowe Korona rusza z kolejną inicjatywą, której celem jest wsparcie EKOSTRAŻY – ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt we Wrocławiu. Do zbiórki prowadzonej na rzecz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ może dołączyć każdy – wystarczy  polubić specjalny post, który pojawił się 27 lutego na profilu CH Korona na Facebooku.

Wsparcie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ to druga inicjatywa CH Korona realizowana w ramach cyklu działań proekologicznych i prospołecznych: „Misja: Koroniasty”. Z końcem 2023 roku Centrum Handlowe Korona zaadoptowało z wrocławskiego ZOO jeden z gatunków zwierząt, zagrożonych wyginięciem z powodu działalności człowieka i postępujących zmian klimatycznych – lemury koroniaste. Lemur koroniasty, został brand hero tegorocznych inicjatyw ESG Korony, a jego zadaniem jest inspirowanie Wrocławian do lokalnego działania na rzecz globalnych problemów środowiskowych.

Jak można włączyć się w zbiórkę? To proste! We wtorek 27 lutego CH Korona opublikowała na swoim profilu na Facebooku specjalny post. Za każde polubienie tego postu, CH Korona przekaże 1 zł na wsparcie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt, prowadzonego przez Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ. Wspierając tę akcję, nie tylko pomagasz dzikim zwierzętom, ale również przyczyniasz się do budowania świadomości ekologicznej wśród mieszkańców Wrocławia. To doskonała okazja, by pokazać, że wspólne działania mogą przynieść realną zmianę i poprawić jakość życia dzikich zwierząt w naszym mieście.

Lajkujemy przez tydzień lub do momentu uzyskania 2000 reakcji pod postem CH Korona. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji i rozpowszechniania informacji o niej, aby maksymalnie zwiększyć jej zasięg i efektywność.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

640 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent