Półkolonie Warszawa Zima 2018

Warszawa mapa

piątek 05.01.2018 do piątek 26.01.2018

499,00

Półkolonie zimowe 2019 dla dzieci w Warszawie

Jeśli nie masz jeszcze planów na półkolonie zimowe, zastanawiasz się jak zorganizować dziecku czas podczas przerwy w zajęciach szkolnych oraz chcesz aby efektywnie spędziło wolny czas w Warszawie lub okolicy, to zapisz dziecko na nasze warsztaty!Stawiamy na wyjątkowe i niezapomniane półkolonie!!!

Cel:
Półkolonie to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą aby dziecko w kreatywny sposób spędziło mroźne dni. Każdy dzień z nami to zabawa w konstruowanie robotów, wykorzystując przy tym naturalne predyspozycje i energię dzieci do rozwijania technicznych umiejętności.

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 15 lat – na każde zajęcia przygotowane są zestawy RoboKids lub LEGO EV3 dopasowane do umiejętności dzieci.

Program:

Kultowa robotyka: 6-12 lat

Codziennie stworzymy dwa roboty, które wykonają specjalne misje!Dzięki zabawie i interaktywnym projektom rozwija się twórczość dziecka, a także odkrywają, jak stosować programowanie komputerowe, by wprowadzić roboty w ruch. Dzieci dzielą się w grupy i mogą konkurować w przyjaznych grach i twórczych zabawach.

Robotyka w świecie MineCraft: 7-12 lat

Minecraft – na dźwięk tego słowa w oczach dzieci pojawia się błysk radości! Na zajęciach dzieci poznają tajniki bloczkowego świata i wykonają różne misje wymagające logiki i kreatywności. Przeniesiemy również Minecrafta do świata rzeczywistego budując i programując roboty transportujące surowce, atakujące Creeperów czy budujące schronienie.

Mistrzowie efektów specjalnych: 5-7 lat

Oprócz programowania robotów przeprowadzimy także eksperymenty plastyczno-chemiczne oraz warsztaty z kreatywnego budowania. Wyjątkowa zabawa gwarantowana.

Kodowanie i najnowsze technologie: 9-15 lat

Półkolonie z kodowaniem to idealne zajęcia dla starszych dzieci. Dla uczestników przygotowane zostały zajęcia wykorzystujące najnowsze zdobycze technologii oraz języki programowania. Poznamy sposoby na tworzenie własnych gier komputerowych oraz stron internetowych. Każdego dnia dodatkowo zbudujemy robota, który wykona przekazane mu zadania.

Terminy:
Półkolonie organizujemy w następujących lokalizacjach: Żoliborz, Białołęka, Śródmieście/Wola.

Wiek uczestników: 5-15 lat

Wyżywienie:
Zapewniamy II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje.

Przy zapisie na drugi turnus lub dwóch osób (rodzeństwo/znajomi) 50 zł zniżki!

Zapisu dokonać można telefonicznie pod numerem 535 295 464, 796 619 273, przez e-mail warszawa.polnoc@twojrobot.pl lub poprzez formularz zapisu dostępny na stronie http://twojrobot.pl/warszawa-polnoc/kursy/530/pkolonie-zimowe-2018.

ferie 2018 zima w mieście i atrakcje dla dzieci Warszawa 2018
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Młodego Odkrywcy

Centrum Młodego Odkrywcy

Centrum Młodego Odkrywcy jako placówka edukacja oferuje zajęcia, które przyczyniają się do zwiększania motywacji dzieci do ciekawego i praktycznego spędzania wolnego czasu. Naszą misją jest nauczanie przez zabawę oraz rozwijanie kreatywnego myślenia na wielu płaszczyznach. Podczas …

Więcej

Adres:

Anny German 18
01-794 Warszawa


Kontakt:

535295464
info@cmo.edu.pl
http://www.cmo.edu.pl
facebook