Półkolonie w Centrum EduFun

Gdynia - Centrum EduFun, ul. 10 Lutego 21/2 Gdańsk Orunia Górna- Klub Osiedlowy KOS, ul. Krzemowa 2 Gdańsk Wrzeszcz- lokalizacja wkrótce Reda - lokalizacja wkrótce mapa

poniedziałek 18.07.2016 do środa 31.08.2016

400 - 500zł

polkolonie_letnie2016_edu fun

Doświadczenia, eksperymenty, prawdziwe naukowe szaleństwo – to to, co czeka Was w te wakacje w Centrum EduFun! Aż 8 EduFun’owych tematów oraz wycieczki niespodzianki!

UWAGA!

Na tych półkoloniach nie ma relaksu! Gwarantujemy, że dzieci każdego dnia wrócą do domu zmęczone i z uśmiechem na twarzy.

polkolonie_pirackie_odkrycia_EduFunPIRACKIE ODKRYCIA NA NIEZNANYM LĄDZIE

Wczuj się w postać pirata z Karaibów i przygotuj się na iście pirackie przygody. Stworzymy swoją flagę, strój. Weźmiemy udział w podboju okolicznych statków. Postanowimy także sprawdzić czy pogłoski o zaginionym gdzieś w okolicy skarbie są prawdziwe, i kto wie…być może uda nam się go odnaleźć!

polkolonie_lego_time_EduFunLEGO TIME W EDUFUN

Lego, robotyka, czyli konstruowanie, programowanie, robotyczne misje, i inne kreatywne wyzwania. Zbuduj swojego robo-przyjaciela, miasto dla zaginionych robotów. Weź udział w robo-meczu piłkarskim. Przekonaj się sam jak to jest być robotem i weź udział w robotycznych zawodach!

MASTER SZEFUNIO

Przepyszne półkolonie nadciągają. Przepis na EduFun’owe gotowanie to: szczypta „EDU”, mnóstwo „FUN”, a na deser jeszcze więcej sportu. Zobaczymy jak daleko mąka leci, sprawdzimy z jakiej wysokości jajka się nie tłuką, i co najważniejsze przygotujemy dania wprost z edufun’owej kuchni.

FUN BYSTRZAKA

Kilku zwariowanych naukowców z różnych epok, postanowiło zagościć na półkoloniach EduFun, i poprowadzić ten turnus. Dzieci – bądźcie gotowe! Czekają na Was wybuchowe eksperymenty, świecące w ciemnościach i elektryzujące doświadczenia, unoszące się przedmioty, kosmiczne glutki…i wiele innych naukowych niespodzianek!

GWIEZDNE PODBOJE

Kosmiczne niespodzianki, tajemnicze substancje – czekają. Waleczni rycerze i świetliste miecze! Poznaj zasady przetrwania podczas piaskowej burzy, naucz się pokonywać tory przeszkód. Poznaj tajemnicze mądrości gwiezdnych rycerzy!

ZAMEK ZAKLĘĆ

Magia Cię woła, zamek przyciąga! Różdżkę swą wykonaj! Zaczaruj królika, karty przed gośćmi odkryj. Najlepsi magicy przybywajcie do Zamku Zaklęć! W programie aktywności rodem ze szklanej kuli! Czy jesteś gotów zostać magikiem roku? Zapraszamy!

BANNANA CZYLI OCZAMI ŻÓŁTYCH ROZRABIAKÓW

Rozgadane, roześmiane i pełne zadziornych pomysłów.. nasze dzieciaki! Żółty kolor wyzwala wszystko to co najlepsze! Gotowi na spróbowanie największych rozrabiackich aktywności? MinioZabawy już czekają! Znasz język bannana? Stworzymy najlepszą zabawę w mieście! Rozrabiaki – przybywajcie!

TYDZIEŃ MAJSTERKOWICZA, CZYLI SPRAWDZAMY CZEGO DOKONAĆ POTRAFIĄ PINGWINY
Zagadki, misje, miejskie gry, które na celu będą miały jedno: podbój świata. Sprawdzimy w czym pingwiny są najlepsze. Na pewno nauczysz się tutaj pracy zespołowej, umiejętności czytania map, rozwiązywania łamigłówek, no i…ratowania świata przed niejedną katastrofą!

ZAPEWNIAMY:

  • opiekę nad dzieckiem w godzinach 7.00 – 17. 00

  • wyżywienie: obiad i podwieczorek, soczek, woda i napoje ciepłe bez ograniczeń

  • do 8 różnych tematów – każdy znajdzie coś dla siebie

  • wszystkie dzieci korzystają z wycieczek, atrakcji naukowych, sportowych oraz artystycznych

Dla stałych klientów i rodzeństwa specjalne rabaty!

DODATKOWE ATRAKCJE – sprawdź na www.edufun.pl

LOKALIZACJA: Gdynia, Gdańsk, Reda

Więcej informacji na naszej stronie internetowej i fanpage’u.

Zapisy:

tel.: +48 792-400-514

e-mail: info@edufun.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum EDUFUN Gdynia, eksperymenty dla dzieci, warsztaty zabawa, nauka, korepetycje

EDUFUN - centrum interaktywnej edukacji i zabawy

Czy lubisz place zabaw? A czy kiedykolwiek byłeś na edukacyjnym placu zabaw?
Przyjdź i przekonaj się jak zabawne mogą być edukacyjne zabawki. Skorzystaj z eksponatów, które rozbawią i rozmieszą Cię do łez, a przy …

Więcej

Adres:

10go Lutego 21/2, 81-364 Gdynia

Kontakt:

792400024, 605541069
centrumedufun@gmail.com
http://www.edufun.pl

ZOBACZ TAKŻE:patronatpółkolonie

Zobacz także