Półkolonie: Superbohater w świecie LEGO i robotów

Szkoła Podstawowa nr. 107, ul. Nowoursynowska 210/212, Warszawa
📅 poniedziałek 28.06.2021 do piątek 02.07.2021
Półkolonie: Superbohater w świecie LEGO i robotów
Wakacje, wreszcie razem! Weź klocki w swoje ręce i uratuj miasto!

Półkolonie dla dzieci 5-10 lat.

Świetna zabawa z robotyką LEGO EV3/Boost, zestawami kreatywnymi LEGO i animacją. Dzieci poznają photona i dash&dota, naszych superohaterów i nauczą się programować nowe roboty. Superbohaterowie konta złoczyńcy. Podczas spotkań stworzymy własnego superbohatera i wybierzemy dla niego odpowiednią siedzibę, pojazd oraz supermoce. Tłem do działań naszego bohatera będzie miasto z LEGO, a na koniec stoczymy walkę między dobrem i złem. Codziennie nasz Superbohater ma nową misję do zrealizowania, budujemy nowe roboty, dzieci będą się uczyły jak programować robota aby wykonał zaplanowaną misję. Dodatkowo odkryjemy świat animacji. Jeśli twoje dziecko chce się nauczyć nagrywać animowane filmy to tylko z nami.

Nasze półkolonie są pełne praktycznych zajęć, uczymy dzieci logicznego myślenia, odwagi, rozwiązywania problemów metodą prób i błędów, rozwijamy kreatywność, uczymy współpracy a to wszystko w ramach świetnej zabawy.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.  Dodatkowo dostępne są godziny świetlicowe (od 7:30 -do 17:30), cena obejmuję wyżywienie: obiad – drugie danie i podwieczorek – owoc lub coś słodkiego.

lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr. 107 ul. Nowoursynowska 210/212

terminy:28.06-2.07.2021 i 23.08-27.08.2021