Półkolonie „Na historycznym szlAKu!” coraz bliżej!

Muzeum Armii Krajowej im. Gen. Emila Fieldorfa "Nila
📅 poniedziałek 08.08.2016
krakowa lato muzeum armii krajowej
Uczestnicy wybiorą się do Bochni śladami rotmistrza Witolda Pileckiego, poznają tajniki pracy polskich wywiadowców, zobaczą fragmenty ekspozycji Muzeum AK, codziennie będą też uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Muzeum AK zaprasza do podążania historycznym szlakiem miłośników przygód w wieku od 7 do 13 lat.

Ramowy program:

„Panteon wielkich Polaków” –  zajęcia edukacyjne oraz integracyjne i ruchowe w parku Jordana
„Służby mundurowe” – spotkanie ze strażakami i wojskiem.
„Szlakiem rtm. Witolda Pileckiego”   – wycieczka do Bochni – miasta, w którym ukrywał się rtm. Witold Pilecki po uciecze z obozu w Auschwitz.
„Wojsko dawniej i dziś ” – Spotkanie z kombatantem oraz żołnierzem aktywnym zawodowo. Wizyta w jednostce wojskowej.
„Patriotyczny Kraków”-  zwiedzanie zakątków miasta, w których prowadzono działalność konspiracyjną. Wizyta w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Gra terenowa.

Turnusy:
I . 4 – 8 lipca (poniedziałek – piątek)
II. 11 – 15 lipca (poniedziałek – piątek)

III. 1 – 5 sierpnia (poniedziałek – piątek)
IV. 8– 12 sierpnia (poniedziałek – piątek)

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 70

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 60 zł za jeden dzień zajęć (300 zł za turnus). Cena zawiera dwudaniowy obiad, ubezpieczenie, bilety wstępu oraz komunikacji miejskiej.

Przy zapisie 2 uczestników (rodzeństwo), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % zł (cena wyniesie 48 zł za dzień za każdego uczestnika). Respektujemy również Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Cena biletu z Kartą wynosi 30 zł za każdego uczestnika za każdy dzień zajęć.

Szczegóły: http://www.muzeum-ak.pl/wydarzenia/formatka.php?idwyb=1004