Półkolonie letnie z Małym Inżynierem w Łodzi

niedziela 28.08.2016

680 zł

Mały Inżynier - półkolonie letnie 2016 łódź

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem to codzienna dawka niezwykłej nauki i świetnej zabawy. Turnusy półkolonii trwają 5 dni pełnych atrakcji. Dzieci podczas zajęć mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, wyżywienie oraz pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny Małym Inżynierom.

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem to codzienna dawka niezwykłej nauki i świetnej zabawy.
Turnusy półkolonii trwają 5 dni (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00 – 17:00. Dzieci podczas zajęć mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, wyżywienie oraz pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny Małym Inżynierom.

Tematy warsztatów:

  • Eksperymenty (5–12 lat) – Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych i są połączeniem twórczej zabawy oraz sporej dawki wiedzy. Dzieci, pracując samodzielnie lub w parach, każdego dnia mają szansę wykonać doświadczenia chemiczne, fizyczne, a także zbudować drewniane konstrukcje. Tegoroczną nowością jest Laboratorium przyrodniczo-kosmetyczne, w którym oprócz produkcji naturalnych kosmetyków, uczestnicy odkryją tajemnice otaczającego ich świata.
  • Programowanie (8-16 lat) – Zajęcia realizowane są w środowiskach SCRATCH lub Kodu Game Lab, pozwalających na tworzenie prostych gier, animacji i quizów dzieciom już od 8 roku życia! Nie od dziś wiadomo, że gry komputerowe świetnie rozwijają umysł, kreatywność i logiczne myślenie. Z nami Mali Programiści stworzą m.in. Asa Przestworzy, Kodu City, SCRATCHBall i Generator Gwiazd .
  • Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) – Na każdych zajęciach uczestnicy zdobywają wiedzę z budowy i programowania robotów. Warsztaty rozpoczynają się prostymi konstrukcjami robotów dla początkujących, przechodzących na kolejnych stopniach zaawansowania w skomplikowane konstrukcje. Pokonywanie przepaści, zawody robowyścigówek, walki sumo – to tylko kilka możliwości, jakie daje Lego Mindstorms. Kursy Małego Inżyniera pozwalają przyswoić dzieciom podstawowe pojęcia z robotyki, elektroniki, informatyki, fizyki, a nawet konstrukcji maszyn.

Zapewniamy:
• 5-dniowe warsztaty z robotyki, eksperymentów, programowania lub elektroniki (zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00);
• opiekę w godzinach 8.00-17.00 (możliwa dodatkowa świetlica)
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
• pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe);
• materiały dydaktyczne;

Cena: 680 zł
Cena promocyjna:  600zł (szczegóły na http://www.malyinzynier.pl/terminy/lodz)
Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie

www.malyinzynier.pl/terminy
lodz@malyinzynier.pl
tel. 600 003 990
Biuro obsługi klienta czynne w godzinach 9.00-17.00
Szczegółowe informacje:
http://www.malyinzynier.pl/oferta/polkolonie-letnie

Zapraszamy również na wyjazdowy obóz Naukowy Science Camp.
Szczegółowe informacje:
http://obozy.malyinzynier.pl/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z elektroniki, robotyki, eksperymentów. To również zgrany zespół ludzi z zamiłowaniem do nauk ścisłych, którzy w swojej codziennej pracy z dziećmi odnaleźli pasję. Firma prowadzi różnego typu …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:półkolonieroboty

Zobacz także