Półkolonie letnie z Małym Inzynierem

Białołęka, Gocław, Ochota, Praga Południe, Śródmieście- placówka Małego Inżyniera, Ursus, Ursynów mapa

wtorek 16.08.2016 do środa 31.08.2016

600 / 700 zł

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem to codzienna dawka niezwykłej nauki i świetnej zabawy.
Turnusy półkolonii trwają 5 dni (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00 – 17:00. Dzieci podczas zajęć mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, wyżywienie oraz pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny Małym Inżynierom.

Tematy warsztatów:

  • Eksperymenty (5–12 lat) – Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych i są połączeniem twórczej zabawy oraz sporej dawki wiedzy. Dzieci, pracując samodzielnie lub w parach, każdego dnia mają szansę wykonać doświadczenia chemiczne, fizyczne, a także zbudować drewniane konstrukcje. Tegoroczną nowością jest Laboratorium przyrodniczo-kosmetyczne, w którym oprócz produkcji naturalnych kosmetyków, uczestnicy odkryją tajemnice otaczającego ich świata.

  • Programowanie (8-16 lat) – Zajęcia realizowane są w środowiskach SCRATCH lub Kodu Game Lab, pozwalających na tworzenie prostych gier, animacji i quizów dzieciom już od 8 roku życia! Nie od dziś wiadomo, że gry komputerowe świetnie rozwijają umysł, kreatywność i logiczne myślenie. Z nami Mali Programiści stworzą m.in. Asa Przestworzy, Kodu City, SCRATCHBall i Generator Gwiazd .

  • Elektronika (10-15 lat) – Zajęcia łączą elementy elektroniki analogowej oraz cyfrowej. Są skierowane dla nastolatków, którzy chcą spróbować swoich sił w świecie diod, kondensatorów i lutownic. Uczestnicy warsztatów nauczą się budowy i programowania układów elektronicznych, tworząc m.in. stację meteorologiczną czy migające światła drogowe.

  • Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) Na każdych zajęciach uczestnicy zdobywają wiedzę z budowy i programowania robotów. Warsztaty rozpoczynają się prostymi konstrukcjami robotów dla początkujących, przechodzących na kolejnych stopniach zaawansowania w skomplikowane konstrukcje. Pokonywanie przepaści, zawody robowyścigówek, walki sumo – to tylko kilka możliwości, jakie daje Lego Mindstorms. Kursy Małego Inżyniera pozwalają przyswoić dzieciom podstawowe pojęcia z robotyki, elektroniki, informatyki, fizyki, a nawet konstrukcji maszyn.

  • Robotyka Lego WeDo (5-7 lat) – Warsztaty są szansą na naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć związanych z robotyką, automatyką i informatyką. Kształtują twórcze postawy najmłodszych dzieci, pobudzają do działania i bawią. W ramach zajęć budowane są m.in. skaczące żabki, piłkarze strzelający gole, ryczące lwy.

Zapewniamy:
• 5-dniowe warsztaty z robotyki, eksperymentów, programowania lub elektroniki (zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00);
• opiekę w godzinach 8.00-17.00 (możliwa dodatkowa świetlica);
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
• pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe);
• materiały dydaktyczne.

Cena: 700 zł
Cena promocyjna:  600zł
(szczegóły na http://www.malyinzynier.pl/terminy/warszawa)

Półkolonie odbywają się w dzielnicach: Białołęka, Gocław, Ochota, Praga Południe, Śródmieście, Ursus, Ursynów;

oraz w Pruszkowie.

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie


www.malyinzynier.pl/terminy – zajęcia odbywają się przez całe wakacje!
warszawa@malyinzynier.pl
tel. 790 511 311

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach 9.00-17.00

Szczegółowe informacje:

http://www.malyinzynier.pl/oferta/polkolonie-letnie

Zapraszamy również na wyjazdowy obóz Naukowy Science Camp.

Szczegółowe informacje:

http://obozy.malyinzynier.pl/

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z elektroniki, robotyki, eksperymentów. To również zgrany zespół ludzi z zamiłowaniem do nauk ścisłych, którzy w swojej codziennej pracy z dziećmi odnaleźli pasję. Firma prowadzi różnego typu …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:wakacje

Zobacz także