Półkolonie letnie z Małym Inżynierem

poniedziałek 27.04.2015 do piątek 07.08.2015

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem

Półkolonie letnie z Małym Inżynierem to doskonały czas na rozbudzenie nowych zainteresowań lub kontynuację przygody z nauką.

 

Turnusy półkolonii trwają 5 dni (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00 – 17:00. Dzieci podczas zajęć mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, wyżywienie oraz pomoce dydaktyczne i sprzęt niezbędny do zabawy w małych naukowców.

Tematy warsztatów:
• Eksperymenty (7-12 lat)
– Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych i są połączeniem świetnej zabawy oraz sporej dawki wiedzy. Wykonywanie nieskomplikowanych doświadczeń to niezwykle pouczająca przygoda, która procentuje u dzieci rozwojem zainteresowań naukami ścisłymi. Na każdych zajęciach dzieci wykonują inne doświadczenia chemiczne i fizyczne, a także budują drewniane konstrukcje, np.: eksperymentują w laboratorium baniek mydlanych, budują katapulty czy tworzą własny laserowy mikroskop!

• Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) – Na każdych zajęciach uczestnicy zdobywają wiedzę z budowy i programowania robotów. Warsztaty rozpoczynają się prostymi konstrukcjami robotów dla początkujących po skomplikowane konstrukcje na kolejnych stopniach zaawansowania. Pokonywanie przepaści, sprzątanie, walki sumo – to tylko kilka możliwości, jakie daje Lego Mindstorms. Kursy dla dzieci Małego Inżyniera pozwalają przyswoić dzieciom podstawowe pojęcia z robotyki, elektroniki, informatyki, fizyki, a nawet konstrukcji maszyn.

• Robotyka + eksperymenty (7-12 lat) – Doskonała forma spędzenia czasu dla osób, które chcą codziennie przenosić się w świat eksperymentów i robotów.

Zapewniamy:
• tygodniowe warsztaty z danej tematyki (zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00);
• opiekę w godzinach 8.00-17.00. Możliwa dodatkowa świetlica
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
• pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe);
• materiały dydaktyczne;

Cena: 680 zł
Cena promocyjna: 600zł
(szczegóły na http://www.malyinzynier.pl/terminy/wroclaw)

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie

www.malyinzynier.pl/terminy
wroclaw@malyinzynier.pl
tel. 790 200 404
Biuro obsługi klienta czynne w godzinach 9.00-17.00
Szczegółowe informacje:
http://www.malyinzynier.pl/oferta/polkolonie-letnie

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu nauk ścisłych, robotyki, elektroniki i programowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny wymiar zajęć, umożliwiając dziecku samodzielne myślenie …

Więcej