Półkolonie Cztery Żywioły w Eureka

Miłkowskiego 23, Kraków mapa

środa 05.06.2019 do niedziela 30.06.2019

Półkolonie Cztery Żywioły w Eureka

W EURECE prowadzę PÓŁKOLONIE CZTERY ŻYWIOŁY już 6 lat. W pierwszym roku było po 5 osób na turnusie. Teraz jest po 12 osób – nie dlatego, że brakuje chętnych, ale dlatego, że półkolonie są kameralne i to jest limit.

Różnica polega również na tym, że telefony o zapisy pojawiają się od marca. Dzieciaki powracają z roku na rok, co z jednej strony mnie cieszy, bo oznacza to, że im się podoba. Z drugiej strony, zmuszona jestem urozmaicać i zmieniać program, żeby nadal były zadowolone!

Ponieważ w roku szkolnym prowadzimy zajęcia z matematyki, logiki i fizyki, to również w czasie wakacji wykorzystujemy nasze doświadczenie w tych dziedzinach i dużo gramy, eksperymentujemy i łamiemy głowy na zagadkach.

Półkolonie mają wymiar edukacyjny również w kwestii warsztatów z różnych dziedzin wiedzy, w których uczestniczymy w wybranych placówkach edukacyjnych. Dzięki lekkiej i zabawowej formie, dzieci mogą łatwiej zrozumieć zjawiska zachodzące w świecie i zaobserwować ich zastosowanie w życiu codziennym.

Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

EUREKA obudzi w dziecku ciekawość świata i uczyni z niego prawdziwego Odkrywcę!

Informacje: www.eureka-krakow.pl,

ZAPISY: tel. info@Eureka-Krakow.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Eureka Kraków

Eureka - przyjazna matematyka

TWOJE DZIECKO ZROZUMIE I POKOCHA MATEMATYKĘ Jeżeli uważasz, że nauka logicznego i matematycznego myślenia jest ważna i potrzebna w życiu, to zajęcia w EUREKA są dla Twojego dziecka. Innowacyjny program edukacji matematycznej to nowoczesne podejście do nauki …

Więcej

Adres:

Kraków - Ruczaj, ul. Miłkowskiego 23,
Szkoła Podstawowa 56, ul. Fredry 65


Kontakt:

880-681-681
info@eureka-krakow.pl
http://www.Eureka-Krakow.pl

Półkolonie Cztery Żywioły w Eureka