Półkolonie – artystycznie i sportowo w Elblągu

CSE Światowid Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

poniedziałek 04.07.2016 do piątek 08.07.2016

350 zł

Półkolonie – artystycznie i sportowo w Elblągu

Niebawem wakacje. Rodziców, którzy jeszcze nie myśleli o zorganizowaniu dla swoich pociech czasu wolnego od nauki CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar” zachęcają do zapisania na półkolonie.

Półkolonie są dobrym rozwiązaniem, jeśli rodzice nie są jeszcze gotowi na wysłanie swoich dzieci na dłuższy wypoczynek z noclegiem. Organizowane od rana do godzin popołudniowych gwarantują nie tylko opiekę nad dzieckiem, ale także dobrą zabawę.

– Opiekę i atrakcje dla dzieci zapewniamy w terminie od 4 do 8 lipca, od godziny 7.30 do 16.00 – mówi Joanna Karpiuk ze ŚWIATOWIDA. – Dodam, że organizowane przez nas półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

W programie wypoczynku znalazły się m.in. warsztaty ceramiczne, warsztaty taneczne, seanse kinowe, basen, przejażdżka konno czy wycieczka do Nowej Holandii. Dzieci zbierać się będą rano w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

– Naszą ofertę kierujemy do dzieci w wieku 6-9 lat, które chcą spędzić wakacje w mieście artystycznie i sportowo – dodaje Joanna Karpiuk. – W planach mamy także warsztaty kulinarne, w ramach których dzieci będą robiły pizzę w pizzerii La Capra.

Koszt udziału wynosi 350 złotych od osoby. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znaleźć można na stronie Centrum Tańca „Promyk” w zakładce „Półkolonia 2016” (www.promyk.elblag.pl).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Półkolonie – artystycznie i sportowo w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook