Pokolorowanki

Łódź, ul. Kopernika 16 mapa

poniedziałek 26.09.2016 do środa 28.09.2016

Pokolorowanki

Teatr Pinokio serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci na spektakl pt. „Pokolorowanki”. Na początku jest biel… Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się w jaki sposób stworzyć kolory, pokolorować nimi świat, jak brzmi kolor czerwony oraz jak smakuje żółty?

26.09.2016
godz. 9.00

27-28.09.2016,
godz. 10.00

Pokolorowanki (MS)
Spektakl dla dzieci od 2 lat.

Historia przywodzi na myśl mit o stworzeniu i kolorowaniu świata przedstawiony w wersji dla najmłodszych.

Zabawa farbami, barwnikami, dźwiękami i przedmiotami budują opowieść  o odkrywaniu tajemnic otoczenia. „Pokolorowanki” w przyjazny sposób przybliżają dzieciom sferę zmysłowego poznawania świata. W przedstawieniu nie jest najważniejsze dopasowywanie koloru, lecz dogłębne poznanie go, nazwanie oraz gra skojarzeniami. Malarz razem z pomocnikami przeprowadzi dzieci przez świat kolorów, świat, który zbudują i odkryją na nowo. Wspólnie namalują niebo i poznają dźwięk żółtego słońca. Aby dopełnić dzieło  tworzenia świata malarz pokaże najmłodszym jak wygląda i smakuje kolor zielony i sprawi, że dzieci usłyszą muzykę czerwonego serca. Wszystkiemu towarzyszyć będzie zaskakująca orkiestra dźwięków wykonywana na szkle.
Dzieci z radością będą mogły wykrzyczeć na zakończenie, iż „Pokolorowały cały świat!”.

http://www.teatrpinokio.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pokolorowanki

Teatr Pinokio

To prawda, Pinokio nie jest grzecznym chłopcem. Nie chodzi w ładnie skrojonym mundurku, jest nieokrzesany, bywa nieznośny i zachowuje się na opak. Wiem, że nie jest dzieckiem które można ułożyć, podporządkować i jednoznacznie ocenić. Ale …

Więcej

Adres:

ul. Kopernika 16,
90-503 Łódź


Kontakt:

42 636-59-88, 42 636-66-90.
pinokio@teatrpinokio.pl
http://www.teatrpinokio.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także