Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1

sobota 16.03.2019

Pokład: Miniaturki – warsztaty rodzinne

Warsztaty rodzinne POKŁAD skierowane są do najmłodszych dzieci (od 2 do 5 lat) i odbywają się zawsze w trzecią sobotę miesiąca.

Zapraszamy gorąco na warsztaty twórcze podczas których zainspirowani wystawą czasową Baltic Mini Textile poznamy arkany tkactwa artystycznego!

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Majewska, pedagożka, animatorka kultury i autorka marki ZNitki, zajmująca się od lat krawiectwem i rękodziełem artystycznym.

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

16.03.2019 Sobota, godz. 11:00

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …