Pokaz kulinarny autorki najlepszego przepisu Zero Waste

Centrum Kultury AGORA mapa

środa 16.10.2019

Pokaz kulinarny autorki najlepszego przepisu Zero Waste

Nadszedł moment ogłoszenia werdyktu konkursu CO DO OKRUSZKA na najlepszy przepis w duchu idei Zero Waste.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, okazuję się, że jego uczestnicy udowodnili, iż małe zmiany i dobre wybory dokonywane na co dzień przez każdego z nas mają wpływ na ograniczenie wyrzucania jedzenia w globalnej skali. Kapituła w składzie Aleksandra Bolek – lider projektu, Anna Borowska – pracownik merytoryczny Centrum Kultury Agora oraz Sylwia Majcher – propagatorka idei Zero Waste, postanawia co następuje:

Pierwsze miejscem i tym samym możliwość publicznej prezentacji swojego autorskiego przepisu dla Katarzyny Skórskiej za oryginalny pomysł jak wykorzystać resztki „porosołowe”, oraz trzy wyróżnienia ex aequo dla Lucyny Michalak-Klimczak, Elżbiety Dawid-Żaby oraz Marii Czajkowskiej.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na degustację oraz wręczanie nagród. Wydarzenie to przypada w Światowy Dzień Żywności 16 października. Oprócz poczęstunku będzie to także okazja by dowiedzieć się jak funkcjonuje Foodsharing Wrocław oraz podzielić się jedzeniem i tym samym uratować je od zmarnowania.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury AGORA

Nowa siedziba Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a - razem z sąsiadującymi Centrum Informacyjno - Bibliotecznym i Restauracją - została zaprojektowana i zbudowana według standardów europejskich. Pomieszczenia i sale w budynku są klimatyzowane i …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 5a
Wrocław


Kontakt:

71 326 15 31
sekretariat@ckagora.pl
http://www.ckagora.pl

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty kulinarne