Piękna Góra k/Giżycka mapa

sobota 16.02.2019 do piątek 01.03.2019

Pogoń za Wielkanocnym Zającem. Wycieczka szkolna.

Akcję „Budzimy Zająca” uważamy za rozpoczętą!

Kiedy przyroda się budzi do życia, odwiedź wiosenną krainę pełną rozkwitających kwiatów i zieleniących się drzew. Poznaj wielkanocne tradycje w zupełnie nowej odsłonie, zajrzyj do norki, w której mieszka Wielkanocny Zając i osobiście spotkaj się w nim w bajecznie kolorowej Mazurskiej Krainie.

Zapraszamy do jedynej takiej wiosennej krainy pełnej  rozkwitających kwiatów i zieleniących się drzew, gdzie można poznać wielkanocne tradycje w zupełnie nowej odsłonie. Dzieci szczególnie zapraszamy do odwiedzenia norki, w której mieszka Wielkanocny Zając. CENY WYCIECZEK JUŻ OD 35 zł.

W trakcie niezapomnianej podróży pisankowym tropem, poznacie świąteczne obrządki i regionalne zwyczaje. Będzie dużo śmiechu i wspólnej zabawy, pozwalającej odkryć tajemnice Wielkanocnego Zajączka. Zajęcia dostosowujemy do wieku i potrzeb grupy dlatego zapraszamy zarówno PRZEDSZKOLAKÓW,  jak i UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

W tym roku w naszej Pogoni za Wielkanocnym Zającem wiele nowości m.in:

• KURKA WODNA – śmigusowe, wodne wyzwania w Zatoce Kicajskiej
  • KURCZAK NA DACHU – interaktywne figle na deskach teatru
  • KRÓLIK Z KAPELUSZA – naucz się magicznych sztuczek, poznaj tajniki sztuki magicznej i sprawdź czy uda Ci się zaskoczyć innych.
  • KURNIK W BUDOWIE – zaispiruj się gotowymi budowlami, puść wodze fantazji i pomóż Kurczakom odbudować kurnik korzystając z materiałów w duchu Montessorii.

I wiele, wiele innych atrakcji, które pozwolą na przybliżenie wielkanocnych tradycji w połączeniu z wyśmienitą zabawą.

ZAPRASZAMY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA NA NIEZAPOMNIANY CZAS W WIELKANOCNEJ KRAINIE PEŁNEJ NIESPODZIANEK.

W naszej ofercie:

• Wycieczki jednodniowe – już od 35 zł/os
  • Wycieczki 2 dniowe – już od 195 zł/os
  • Wycieczki 3 dniowe – już od 269 zł/os

Przy rezerwacji do 1 marca rabat na hasło MIASTO DZIECI   – 5 zł/ dziecko i jeden dodatkowy opiekun GRATIS!

Szczegóły Pogoni za Wielkanocnym Zającem na stronie:

Pogoń za Wielkanocnym Zającem

Pogon_za_wielkanocnym_zajacem_6-04-2017_fot_Tomasz_Karolski_nr_146 Pogon_za_wielkanocnym_zajacem_6-04-2017_fot_Tomasz_Karolski_nr_88 Pogon_za_wielkanocnym_zajacem_6-04-2017_fot_Tomasz_Karolski_nr_52

Gwarek - Centrum Aktywnego Wypoczynku

GWAREK MAZURY – Z NAMI NIE MA NUDY!

GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni …

ul. Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

biuro@gwarek-mazury.pl