Podwieczorek z animacją w Bodo

📅 sobota 09.06.2018
10 złotych
Dzień dziecka w Bodo trwa 7 dni! Superagentka oraz Duża ryba i begonia

W sobotę 9 czerwca zapraszamy na podwójny podwieczorek z animacją. Najpierw dla młodszych dzieciaków o godzinie 14:00 wyświetlimy film „Superagentka” potem o 15:30 dla trochę starszych „Duża ryba i begonia”.

Tak jak zawsze na podwieczorkach dzieciaki płacą 10 złotych za film, natomiast jeden opiekun wchodzi bezpłatnie.

Podwójny podwieczorek z animacją „Superagentka” i „Duża ryba i begonia”.

9 czerwca, godz. 14:00 i 15:30

Bilety: 10 zł (dziecko) / 0 zł (jeden opiekun) / 10 zł (każdy kolejny opiekun)

Superagentka (NABOspionen)
Reżyseria: Karla von Bengtson
Produkcja: Dania (2017)
Gatunek: animacja, familijny
Czas: 77′

10-letnia Agathe-Christine będzie detektywem. Już teraz chce rozwiązywać zagadki. Czas na pierwszą „prawdziwą” sprawę. Złapanie tajemniczego złodzieja z osiedlowego sklepu to tylko kwestia czasu.
Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Vincent – wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?

Duża ryba i begonia (Da Hai)
Reżyseria: Xuan Liang, Chun Zhang
Produkcja: Chiny (2016)
Gatunek: animacja, fantasy, przygodowy
Czas: 103′

Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje się pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych.

Sobota 9.06.2018
Podwieczorek z animacją
14:00 Superagentka (Dubbing)
15:30 Duża ryba i begonia (Dubbing)