Podaruj swojemu dziecku wyjątkowe wakacje!

Warszawa, Mazury

środa 09.06.2021 do sobota 12.06.2021

Podaruj swojemu dziecku wyjątkowe wakacje!

Po niezwykle trudnym roku nauki, zdominowanym pandemią, spędzonym w izolacji, nierzadko w ograniczonym kontakcie z rówieśnikami warto zadbać o wyjątkowy czas dla naszych dzieci.

Zapraszamy Was na niezapomniane półkolonie oraz Camp na Mazurach, które będą nie tylko fantastyczną przygodą, ale i niepowtarzalnym doświadczaniem życia.

Fundacja Dzieci Puszczy to szkoła, która pomaga kształtować kompetencje społeczne i choć półkolonie nie są kursem i stawiamy tu przede wszystkim na świetną atmosferę, zabawę i przygodę, to jednak realizujemy swoją misję w pełnej współpracy z rodzicami oraz uczestnikami.

Naszą misją jest tworzenie miejsca bezpiecznego, w którym każdy uczy się tego, jak czuć się dobrze i pewnie ze sobą. Po każdym turnusie rodzice otrzymują pełną informację od prowadzących pedagogów, aby dowiedzieć się w jakich obszarach mogą wspierać swoje dziecko.

Łapcie ostatnie wolne miejsca.

Szczegóły:

https://www.dziecipuszczy.pl/polkolonie/

https://www.dziecipuszczy.pl/camppuszczapiska/

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Dzieci Puszczy

Fundacja Dzieci Puszczy

Fundacja Dzieci Puszczy to szkoła relacji i charakteru. Naszą misją jest wydobywanie z młodych ludzi tego co najlepsze, wzmacnianie ich mocnych stron, budowanie wartościowych relacji międzyludzkich. Pomagamy budować kompetencje społeczne i emocjonalne - jak wiara …

Więcej

Adres:

ul. Wiolinowa 14
02-785 Warszawa


Kontakt:

796199333
dziecipuszczy@gmail.com
http://www.dziecipuszczy.pl
facebook