Weleda
Weleda Baby

Pod prąd – gra miejska śladami łososia

Muzeum Miasta Gdyni
🗺 mapa
📅 piątek 26.07.2024
Pod prąd – gra miejska śladami łososia
W czasie wakacji Gdynia przechodzi prawdziwą transformację! Niespodziewanie z dość spokojnego miasta zamienia się w pełen życia kurort. Nic w tym dziwnego – już od niepamiętnych czasów liczne grono turystów przyjeżdża latem, żeby odpocząć na łonie nadmorskiej natury.

Ciekawe co właściwie sprawia, że przyroda w Gdyni jest tak wyjątkowa? Przekonajmy się w trakcie corocznego klasyku czyli cyklu wydarzeń dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami „Wakacje w Muzeum”, gdzie przy okazji różnych kreatywnych wyzwań, dowiemy się więcej o tym co w morzu piszczy.

Jesteś pewien, przyjacielu nasz, że gdyńską rzeźbę rybek znasz? Otóż proszę pozwól mi, bardzo uprzejmie powiedzieć Ci, że w Gdyni więcej rybek jest, ale to nie żaden test. Pakuj plecak, szykuj głowę i to całą nie połowę! Podczas gry miejskiej dowiesz się, że więcej wyzwań czeka Cię! Niby nikt nas o to nie prosi, ale podpowiemy, że poznasz trochę ciekawostek na temat łososi.

Cykl wydarzeń rodzinnych „Wakacje w Muzeum” towarzyszy wystawie historyczno-sensorycznej „W Gdyni nie pada”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

WAKACJE W MUZEUM – wakacyjne warsztaty dla rodzin z dziećmi
Termin: 26.07.2024, godz. 11:00
Bezpłatne wejściówki do pobrania ze strony www.bilety.muzeumgdynia.pl
Prowadzenie: Olga Lewandowska / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A
Liczba uczestników: 15 dzieci + 30 opiekunów

666 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent