Poczytajki – cykl dla najmłodszych! Lublin

niedziela 16.11.2014

Poczytajki – cykl dla najmłodszych! Lublin

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Poczytajki” – Zapraszamy dzieci i rodziców na wspólne czytanie bajek w najbliższą niedzielę (16 listopada) na godzinę 12 do teatralnego foyer.

„Piecyk, czapeczka i budyń" Anny Onichimowskiej to bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach – Wielkim Trollu, żyjącym na szczycie lodowej góry, i malutkim Pufku, mieszkającym u jej podnóża. Pewnego dnia Wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić, czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na poobiednią herbatkę i pokazać mu swoją kolekcję płatków śniegu?

Jak potoczyły się losy Wielkiego Trolla i Pufka dowiemy się 16 listopada o godzinie 12. Bajkę przeczytają Jerzy Rogalski i Wojciech Rusin. Opieka artystyczna Bartłomiej Miernik. Przy organizacji "Poczytajek" Teatr współpracuje ze Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

"Poczytajki" odbędą się w teatralnym Foyer, zapraszamy do telefonicznej rezerwacji bezpłatnych wejściówek (jedna osoba może zarezerwować maksymalnie cztery miejsca). Odbiór wejściówek na bajki Piecyk, czapeczka i budyń – 12-14 listopada. Na czytanie zapraszamy dzieci od 3 roku życia.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Miejsce przyjazne seniorom. Rodzina trzy plus.   Zwiedzanie teatru Zapraszamy do zwiedzania naszego Teatru z niezwykłym przewodnikiem. Anna Nowak (aktorka, pasjonatka historii teatru zajmująca się teatralnym archiwum), która pokaże teatr, jakiego Państwo nie znają. Przedstawi blisko 130-letnią historię lubelskiej …

Więcej

Adres:

ul. Gabriela Narutowicza 17
20-004 Lublin


Kontakt:

81 532 42 44
biuro@teatrosterwy.pl
http://www.teatrosterwy.pl