Poczuj chemię – Klub Młodego Naukowca, Bytom

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji mapa

sobota 18.06.2016

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Górnośląskim

Na zajęciach w Centrum Edukacji Muzeum Górnośląskiego nawet najbardziej niebezpieczne eksperymenty naukowe mogą być wykonane w bezpieczny sposób.

Dzięki nowoczesnym technikom młodzi naukowcy mogą poznawać chemię, bawić się nią, nie narażając się na jakiekolwiek ryzyko. 18 czerwca uczestnicy zajęć Poczuj chemię dowiedzą się, co to są sole, gazy, kwasy i inne substancje i wykonają szereg doświadczeń w wirtualnej pracowni.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (na dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 18 czerwca 2016 (sobota), godz. 11.30

Miejsce: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji

Prowadzący: Marek Ryś

Koszt: 6 zł